Golf Dobrouč - podhůří Orlických hor

Golf Dobrouč s 18 jamkami, které se nachází v podhůří Orlických hor je velice mladé golfové hřiště. Vzniklo jako rodinný projekt Petra a Hanky Kolářů, kteří patří mezi podnikatele s 25 letou existencí v oblasti výřivek. S celou výstavbou golfového hřiště v Dobrouči pomáhala druhá z dcer Petra Rychetská jako manažerka hřiště. Rodina Kolárů chce na golfovém hřišti Dobrouč tak zanechat přátelskou a rodinnou atmosféru místo klasického formálního prostředí. 

Sportovní 18ti jamkové golfové hřiště se rozkládá na 65 ha zvlněné krajiny. Golfisty provede údolími mezi lesy a na výše položených jamkách nadchne krásnými výhledy do malebné okolní přírody. Každá z jamek je naprosto osobitá a celý resort klade velký důraz na ekologii a malý vodní koloběh. To, že je golfové hřiště od začátku budováno s maximálním ohledem k okolní přírodě, se promítá i do jeho údržby. Kromě zmíněného systému závlahy se zde nepoužívají žádná umělá hnojiva ani pesticidy nebo herbicidy. Hřišti Golf Dobrouč se v roce 2017 dostalo požehnání z rukou nadšeného golfisty a známého faráře Zbigniewa Czendlika z nedalekého Lanškrouna. Ten zároveň dnes získal čestné doživotní členství v klubu.
 

Spolupráce a reciprocity Golf Dobrouč

V sezóně 2021 management Golf Dobrouč připravuje celou řadu zajímavých novinek. Hlavní a významnou novinkou je dohoda se partnerskými golfovými hřišti v České republice, Slovensku, Polsku, Rakousku a Maďarsku. V České republice se jedná o hřiště Golf Club Liberec, Golf Club Mladé Buky, Golf Club MstěticeGolf Club PoděbradyGolf Club Sokolov, Golf Club Svratka 1932, Golf & Country Club Svobodné Hamry, Golf Resort Česká Lípa, Golf Resort KarlštejnGolf Resort Lázně BohdanečGolf Resort RopiceGolf Resort TelčGreensgate Golf & Leisure ResortKořenec Golf & Ski ResortYpsilonka Golf Resort Liberec. Na Slovensku pak Green Resort Hrubá Borša a Tri Duby Golf Resort a v Rakousku Golf Club Veltlinerland Poysdorf. 

Všechny reciprocity můžete nalézt také zde...

Členství v klubu Golf Dobrouč

Pokud máte chuť stát se členy rozrůstajícího se klubu Golf Dobrouč a mít krásné přírodní 18ti jamkové golfové hřiště jako své domovské pak jsou pro vás připraveny následující možnosti členstvíZavádějící řádné ( životní ) členství pro rok 2021: Dospělý nový člen - 20.000 Kč, stávající člen - 17.000 Kč. Manželé oba nový - 35.000 Kč, oba stávající - 25.000 Kč nebo jeden stávající 30.000 Kč. Pro seniory od 60 let jsou pro nového člena cena 15.000 Kč a pro stávajícího člena golfového klubu Golf Dobrouč 10.000,- Kč.

Ceník green fee Dobrouč

V Dobrouči si můžete zahrát za následující Green Fee. Termín golfu v Pondělí - Neděle pro dospělé osoby se pohybuje od 950 Kč do 1500 Kč, pro studenty od 600 Kč do 1000 Kč a pro juniory 400 Kč do 700 Kč za 18 jamek. Buggynu si můžete půjčit za 800 v období pondělí až pátek, sobota, neděle a svátky pak za 700 Kč.

Na co nezapomenout než vyrazíte na golf?

Pokud se chystáte vyrazit za golfem přímo na Golf do Dobrouče nebo jiné golfové hřiště v ČR či zahraničí, nezapomeňte si vždy ověřit, zdali máte platné golfové pojištění, které chrání vás, vaše okolí i vaši výbavu na golf v každé situaci pro příslušnou sezónu golfu.

Autor článku

Zuzana Heřínková
Zuzana Heřínková
Assistant Head Copywriter

Vydáno: 16/04/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 140

Spočítat pojištění