Na co bychom neměli zapomínat, než půjdeme hrát golf!

Sotva odezněl shon po svátcích klidu Vánoc, i když někdy vás může napadnout, že svátky klidu jsou to pouze “obrazně”, jistě ještě všichni máte v paměti urputné shánění dárků pro své nejbližší provázeno nekončícím stresem…. a už je tady další rok. Pomalu mizí sníh a jaro je tady co nevidět. Začínají se krásně zelenat greeny a milovníci “gentlemanského” sportu, pomalu začnou leštit své hole a už se nemohou dočkat, jak opět pokoří svých 18 jamek

Ovšem s novým rokem „pokud si pojištění nesjednal v průběhu sezóny“ by každý golfista, zodpovědný za sebe i svému okolí, měl myslet na každoroční pojištění svého zdraví, svého golfového vybavení a možnosti, jak předejít nečekaným nehodám, které mohou na golfu nastat. A věřte, nemusí jich být málo. Kromě toho, že můžete špatným odpalem zlomit třeba svou hůl, může také vaším odpalem vzniknout škoda na zdraví nebo majetku, či v horším případě zraníte někoho jiného. A to by zrovna ta nová sezóna golfu moc optimisticky nezačala. Co myslíte?

Když máte uzavřeno golfové pojištění GolfPlan, na nic jiného už při golfu myslet nemusíte. Ať se vám stane jakákoliv nehoda, způsobena vám, či vámi, GolfPlan vám vždy a v každé situaci kryje záda. Golfové pojištění GolfPlan je pojištěním, které za vás řeší nejen nepříjemné nehody, ale slaví s vámi i vaše úspěchy. Ptáte se jak? Přece vám vždy uhradí oslavu vašeho Hole in One s přáteli a to je přeci skvělá zpráva!

Možné slevy na golfové pojištění

Pokud chcete ušetřit, můžete se pojistit jako rodina, kde můžete získat slevu až do výše 20%, nebo sjednat pojištění na dobu 24 – 36 měsíců, kde získáte další slevu až do výše 10%. Neméně zajímavé je i možnost “flotilového pojištění”, kde se můžete domluvit s přáteli a tak využít zvýhodněné ceny pojištění (platné pro 5 osob a více).

Míti sjednané pojištění GolfPlan vám přináší spoustu dalších benefitů!

Nejlepším benefitem, samozřejmě kromě vaší ochrany a hry bez zbytečných starostí, je možnost využití velkého množství nabízených benefitů v GolfPlan Premium Clubu. Zde pochopíte, že mít sjednané golfové pojištění GolfPlan sebou přináší jedinečnou možnost, jak zažít spousty nových zážitků v golfových resortech po celé České republice i na Slovensku za zvýhodněnou cenu, nebo dokonce zdarma! Součástí Premium Club GolfPlan jsou zvýhodněné i zdarma green fee, slevy do eshopů nebo pro shopů, neveřejné golfové balíčky na ubytování a mnoho dalších benefitů. S GolfPlanem můžete zažít hodně a na golfu ušetřit ještě víc!

GolfPlan jako pojištění je velice flexibilní a nabízí mnoho možností pojistných krytí tak, aby jste si mohli vybrat jen to nejlepší a byli maximálně spokojeni. V dlouhodobém horizontu nabízí nejen výhodné slevy k samotnému pojištění, ale také dynamicky se měnící výhodné benefity, které můžete při uzavření golfového pojištění GolfPlan plně využít a nad tím byste se měli zamyslet, když budete zvažovat jestli pojištění mít či nikoli.

Být součástí GolfPlan rodiny se vyplatí!

Zkuste to vzít trošku s hravostí a nadhledem. S golfovým pojištěním GolfPlan už nemusíte plakat nad zlomenou holí, zničeným vozíkem či ukradeným bagem nebo věcí v něm. Nemusíte se schovávat v křoví, když nechtěně trefíte hráče na druhé fairway tak, že mu prasknou brýle, v tom lepším případě… a Hole in One nemusíte slavit přece sami, můžete se “rozšoupnout” a GolfPlan vám to zaplatí. Toto je jen zlomek situací co GolfPlan pojištění pokrývá. Tak buďte v každé sezóně součástí veliké GolfPlan rodiny a pochopíte…..jak dobré je míti GolfPlan jako parťáka, o kterého se můžete kdykoli opřít!

Sjednat pojištění si můžete jednoduše a online přímo na našich stránkách, kliknutím na "Spočítat pojištění".
 

Autor článku

Zuzana Heřínková
Zuzana Heřínková
Assistant Head Copywriter

Vydáno: 05/02/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 414

Spočítat pojištění