Ropice Golf Resort

Na samotném východě České republiky najdete jedno z deseti nejlepších golfových hřišť Golf Resort Ropice. Golfové hřiště se pyšní 18ti jamkami a každý rok zde probíhají turnaje PGA, které pořádá Česká golfová federace.

Pestré golfové hřiště v Ropici je linksového charakteru vám dá nejen skvělý zážitek ze hry, ale také nádherný výhled na okolní krajinu jako je panorama Slezských Beskyd. Golfový resort je velmi různorodý a členitý, což zbavuje hru stereotypu. Na všechny golfisty tak čeká množství bunkerů, vodní překážky či zajímavě tvarované greeny.

Golfový resort v Ropici nese stopu svého tvůrce, jímž je špičkový rakouský architekt Hans Georg Erhardt. Hrací plocha z nejdelších odpališť měří celkem 6235 metrů.

Výhodné golfové balíčky a kurzy golfu v Ropici

Ropice Golf Resort nabízí svým návštěvníkům různé speciální nabídky. Jednou z nich je třeba Senior day pro hráče nad 62 let. Ti mají každé úterý odpoledne možnost si zahrát za zvýhodněnou cenu. Neděle pak patří mládeži. Děti mají od 15 hodin vstup za symbolickou jednu korunu.

Na celkový zážitek zase láká balíček Vitální golf, který vám kromě hry nabízí také dva noclehy v hotelu spolu s bohatou snídaní a večeří.

Chcete dát na golf vaše děti? Golf Club Ropice nabízí trénink mládež už od útlého věku. Kurzy probíhají celkem ve třech skupinách rozdělených podle věku od 4 až do 16 let pod dohledem profesionálních trenérů. Pro dospělé je připraveno veřejné 6-ti jamkové hřiště, kde si mohou užít den sami nebo s přáteli. Tréninkové plochy disponují modelovaným driving rangem, který se řadí k nejlepším v České republice, třemi putting greeny a jedním chipping greenem. V klubovně si pak můžete natrénovat odpal na golfovém simulátoru.

Ubytování v okolí golfu Ropice

Přímo pod golfovým areálem Ropice se nachází penzion Mlýn Ropnice obklopený krásnou přírodou. Celkem se v něm nachází sedm pokojů a jeden apartmán. Návštěvníci mají v ceně také snídani, penzion pak disponuje vlastní restaurací.

Luxusnější ubytovaní v okolí golfového hřiště v Ropici nabízí čtyřhvězdičkový hotel Vitality Vendryně, který se nachází poblíž města Třinec. Čas zde tráví především zaměstnanci firem a sportovci. Hotel se zaměřuje na to, aby měli návštěvníci při ruce to nejlepší zázemí pro aktivity a odpočinek. Třešničkou na dortu už pak je vlastní restaurace se zážitkovou gastronomií a cukrárna.

Nezbytnou nutností je také wellness centrum. Hotel Vitality Vendryně má opravdu velké množství služeb, které vám zpříjemní pobyt. Kromě víceúčelového bazénu s atrakcemi si můžete odpočinout v privátním wellnessu nebo při masáži. Podstoupit ale můžete také galvanické ošetření pleti či rituál Pure Fiji, za který vám poděkuje vaše pokožka.

Co dělat v Ropici?

V okolí Ropice Golf Resortu se nachází několik zámků a jeden pivovar. Vyrazit také můžete k vodním nádržím Těrlicko a Žermanice. V regionu se zároveň nachází rozhledny a přírodní vodopády, o místa k navštívení proto určitě není nouze. Cestovatelé mohou zamířit až za nedaleké hranice, na polské straně je totiž také co k vidění.

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 05/09/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 337

Spočítat pojištění