Golf Resort Lázně Bohdaneč

Golfové hřiště Golf Resort Lázně Bohdaneč vlastní 18 jamkové mistrovské hřiště, které sousedí s městem Lázně Bohdaneč. Část golfového hřiště leží v přírodní rezervaci Bohdanečného rybníka. Budování golfového hřiště bylo citlivě zasazeno do okolní přírody a proto se mu právem říká "jedno z nejkrásnějších hřisť na golf v České republice". Členitost a rozmanitost jednotlivých jamek nabízí všem golfistům dokonalý zážitek.

Amatérští golfisté s vyšším handicapem si zde v klidu mohou zahrát, neboť hřiště bylo v posledních letech optimalizováno právě pro vyšší HCP. V Golf Resortu Lázně Bohdaneč se každoročně hraje česká PGA GASCO Open. Obsluha resortu vždy na tento významný turnaj připraví obtížné sportovní podmínky pro profesionální golfisty.

Co vše můžete v Golf Resort Lázně Bohdaneč dělat?

Návštěvníci resortu mohou využít mimo hraní golfu i jiné aktivity. Masivně navštěvovaný resort v Lázních Bohdaneč je široko daleko známý především svou přátelskou atmosférou. Stává se tak ideálním místem pro uspořádání firemních nebo rodinných akcí. Celý team nabízí více jak 15 ti leté zkušenosti v organizaci privátních turnajů či malých akcí pro rodiny s dětmi či skupiny přátel.

Golfisté se do Golf Resortu Lázně Bohdaneč vrací za kvalitním, příjemným a zajímavým golfovým hřištěm, ale také díky rodinné atomosféře. Resort nabízí také řadu dalších aktivit, které mohou využít "nehrající" návštěvníci. V těsném okolí hřiště je síť cyklotras, naučné stezky a národní technická památka Opatovický kanál s pozůstatky středověké rybniční soustavy s poklidným tokem pro vodáky (přímo v resortu si můžete vypůjčit kánoe). Půjčit si můžete také kola a tak se vydat na prohlídku největší ptačí rezervace nebo navštívit četné písníky, které nabízejí možnost kvalitního koupání.

Revoluční roční členství v klubu na zkoušku

Golfový resort Lázně Bohdaneč nabízí golfistům členství ve svém klubu na zkoušku. Pokud si nejste jiští, zdali je golf tím pravým sportem pro vás a uvažujete o změně golfového klubu nebo s golfem začínáte, členství na zkoušku je ideální volbou. Resort vám nabídne za velice příjemný poplatek 3.000.- Kč plnohodnotné členství. Více informací na stránkách golfového resortu zde. www.gcpa.cz
 

Firemní akce v Golf resortu Lázně Bohdaneč

Faktem, že lidé z resortu umí akce pořádat, jsou jejich skvělé reference. V minulosti na golfovém hřišti pořádalo firemní akce mnoho významných společností jako například společnost ČEZ či Komerční banka. Golfové turnaje zde pořádá čelá řada menším či středních firem a neziskových organizací či nadací (charitativní turnaje). Golf Resort Lázně Bohdaneč pořádá více než 30 akcí ročně, které se ve větší míře díky spokojenosti a kvalitnímu servisu opakují.

Pokud tedy přemýšlíte o pořádání firemní akce nebo jak oslovit své zákazníky, rozhodně doporučujeme využít mnohaletých zkušeností a golfové hřiště oslovit.

Autor článku

Zuzana Heřínková
Zuzana Heřínková
Assistant Head Copywriter

Vydáno: 26/06/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 359

Spočítat pojištění