GolfPlan je zárukou špičkové kvality služeb a garantuje spokojenost zákazníka

Golfové pojištění GolfPlan přichází se zcela novým pojetím, jak se golfista může pojistit. Míra flexibility tohoto produktu golfového pojištění je velice přínosná pro všechny, kteří se rozhodnou si ho pořídit. Pojistit se může jen sám golfista v rámci odpovědnosti, zranění, hospitalice, tak si může pojistit celé své vybavení a nově i golfový vozík, který není vůbec levnou záležitostí. A spoustu jiných položek jako je například uhrazení oslavy vašeho Hole in One či pojištění startovného nebo dokonce členství v golfovém klubu.

Výše částky, kterou za golfové pojištění GolfPlan zaplatíte si můžete modifikovat právě díky nastavitelným položkám, které toto golfové pojištění nabízí v přehledné pojistné kalkulačce, kterou najdete na novém, velice přehledném a krásně zpracovaném webu GolfPlan. Velice přehledným způsobem si golfové pojištění během několika málo minut dokáže sjednat každý, kdo bude sledovat přehledné a srozumitelné navádění webu.

Vysoká kvalita služeb GolfPlan

GolfPlan vám zaručuje kvalitu pojištěných služeb na vysoké úrovni, což potvrzují všichni golfisté, kteří si již pojištění GolfPlan sjednali. Ptáte se v čem je právě GolfPlan vyjímečný? V tom, že kromě pojištění a jeho rychlému plnění při náhradě škody, nabízí svým klientům i bonusy ve formě Premium Clubu. Filozofii společnosti GolfPlan je “spokojený golfista, který si naplno může užívat relaxu a krásy golfu kdekoliv a bez starostí”.

Což právě produkt pojištění GolfPlan je a Premium Club je k němu tím správným bonusem. Každý golfista, který si pojištění pořídil by vám to mohl potvrdit. Cena pojištění je totiž jen maličký zlomek toho, co vám přinese díky uzavření golfové pojistky členství v Premium Clubu GolfPlanu. Bonusy ve formě hry na různých golfových hřištích s 50% slevami, či ve formě bonusu 1+1 a další obrovské množství slev na služby, produkty, značky.

Jedním slovem částka, kterou zaplatíte za golfové pojištění vám otevře cestu k tomu využít bonusů a tím mít možnost si zahrát více golfových hřišť v cele České republice, nakoupit si zboží s jedinečnou slevou, kterou nikde jinde mít nebudete. Premium Club GolfPlan je totiž loyality klubem, který je určen pouze pro klienty pojištění GolfPlan a tak je k němu i zodpovědně přistupováno, což zaručuje opravdovou exkluzivitu všech nabízených bonusů.

Pojištění GolfPlan stojí setinu toho co dostanete nazpět!

Takže v konečném součtu zaplatíte třeba pouze setinu toho, co s Premium Club GolfPlan dostanete nazpět. Jedná se tedy o revoluční produkt, který zatím u nás v “golfovém světě” nemá konkurenci ani obdobu. Spolupráce společnosti GolfPlan s golfovými resorty po celé republice a v zahraničí nabízí svým klientům bonusy a slevy tak, že klienti, kteří si pojištění GolfPlan uzavřeli jsou maximálně spokojeni a neustále překvapováni novými bonusy Premium Clubu GolfPlan.

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 01/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 1247

Spočítat pojištění