Proč se pojistit?

NERISKUJTE UŽ ANI RÁNU

Ano, přesně tak! Specializované pojištění určené všem golfistům chrání vás i vaše vybavení v okamžiku, kdy se stane průšvih. Jako golfisté to všichni známe. Někdo z nás hraje chvíli, někdo pro změnu mnoho let, ale rizika, která mohou při golfu nastat, jsou pro všechny z nás stejná. Zlomená hůl, vykradené auto či nepovedený odpal, který někoho trefil. A to jsme se zatím nerozepsali. Pojďme se podívat bod po bodu na pojistná rizika, která pojištění GolfPlan zahrnuje a mohou se stát nám všem.

Kalkulace pojištění

01

Krádež, poškození či ztráta vybavení

Slušné golfové vybavení nestojí málo peněz, a proto je zapotřebí si jej pečlivě chránit. Pokud ohnete a poškodíte hůl, někdo vám odcizí celý bag, zapomenete hůl na hřišti, zlomíte shaft nebo vám upadne hlava driveru, to vše ke golfu patří. Krádež, ztráta nebo poškození golfové výbavy hrozí bezvýhradně nám všem, proto je dobré ji mít řádně pojištěnou.

Pojistit vybavení

02

Můžete někoho trefit i něco poškodit

Každý z nás má na hřišti občas špatný den, to se prostě stává. Poškodí-li váš míček či neopatrný švih něčí majetek nebo zdraví, odpovídáte v plném rozsahu za způsobenou škodu. Odpovědnost za způsobenou škodu nechte v klidu na pojišťovně. Sjednání pojištění je moudrým krokem, neboť vás a vaši peněženku ochrání. A to včetně nákladů na právní zastoupení. Sami jistě víte, kolik v dnešní době stojí kvalitní právní zastoupení.

Pojistit odpovědnost

03

Co když se vám něco stane?

Upřímně, budeme pouze rádi, pokud budete zdrávi! Ale, zraněních při golfu může nastat nepřeberné množství, a proto je součástí pojistky i úrazové pojištění. Golfový míček má při odpalu kinetickou energii srovnatelnou s nábojem sportovní zbraně, pozor na to. Pokud jste pojištěni s GolfPlanem, závažná zranění, trvalé tělesné postižení i úplnou invaliditu kryje pojišťovna až do výše 1,5 miliónu Kč.

Pojistit úraz

Víte, že...

Mít golfové pojištění je stejnou samozřejmostí, jako nosit při golfu v kapse vypichovátko. Ohleduplnost je totiž neodlučitelnou součástí každého zodpovědného golfisty. Myslíte to s golfem opravdu vážně? Být pojištěn je krok správnou cestou. Přeci jen jsme jenom lidé a nikdy nevíte, jaký průšvih se může stát.

Kalkulačka pojištění

04

Nemůžete hrát? Pojišťovna může vyplatit peníze za členství!

Máte zaplacené roční členství ve svém golfovém klubu a onemocněli jste? Nebo jste se zranili při hraní golfu? Nevadí! Nemusíte mít obavy, že jste vyhodili peníze oknem a nehrajete. Pojišťovna může vyplatit peníze za členství.

Pojistit členství

05

Účet za útratu za Hole in One jde za pojišťovnou!

Pokud se vám tento famózní úder podaří zahrát během turnaje, zaplatí za vás účet za drinky až do výše 15.000 Kč. Samozřejmě záleží na výběru varianty pojištění. Ručíme vám s jistotou, že budete skórovat Hole in One mnohem raději, než tomu bylo doposud.

Pojistit Hole in One

06

A co poranění úst nebo zubů?

Pojištění samozřejmě zahrnuje i výdaje na pohotovostní ošetření vašich zubů v důsledku přímého úderu golfovou holí nebo míčkem. Pokud dojde ke zranění úst a zubů, uhradí pojišťovna náklady až do 15.500 Kč. Jedná se např. o zubní ošetření, rentgenové vyšetření, výplně, korunky a další zákroky u zubaře.

Pojistit stomatologii

07

Letíte za golfem do ciziny?

Při letecké dopravě se často stane, že na své golfové zavazadlo čekáte v příletové hale zbytečně. Zavazadlo se buď zpozdí, poškodí nebo ztratí. Nemůžete pak na dovolené hrát vůbec nebo si musíte výbavu půjčit! Pojišťovna zaplatí všechny náklady na půjčení náhradního vybavení až do výše 6.000 Kč a v případě ztráty nebo poškození golfového vybavení zaplatí škody dle limitů, které jste si vybrali při uzavření pojištění.

Pojistit vybavení

08

Co když budete ležet v nemocnici a nemůžete pracovat?

Ano, čtete správně! Pojistitel vám zaplatí až 1.200 Kč za každý den, který budete muset strávit v nemocnici. V případě, že však následkem úrazu budete mít trvalé tělesné poškození či úplnou invaliditu, pojištění GolfPlan vám navíc pokryje částku až 1,5 miliónu Kč jako finanční odškodnění.

Pojistit hospitalizaci

09

Nemůže hrát turnaje? Pojišťovna proplatí startovné!

Pokud nejste v důsledku úrazu nebo nemoci, ke kterému dojde ve 14 dnech před zahájením turnaje, fyzicky schopni na turnaj nastoupit, poskytne vám pojistné plnění ve formě již uhrazeného startovného až do výše 6.000 Kč. No není to fajn?

Pojistit startovné

10

A co osobní věci a věci v bagu?

Pojištění golfového vybavení se vztahuje i na věci unvnitř vašeho bagu. Míčky, drahý dálkoměr, GPS hodinky, mobilní telefon, oblečení či jiné osobní věci a vybavení na golf. To vše je součástí pojištění a pokud se vám něco ztratí nebo poškodí, máte to pojištěno až do 7.500 Kč.

Pojistit osobní věci

11

Pojistíme i ty nejmenší golfisty!

Děti jsou obrovská radost, ale také starost. Měli jste někdy možnost vidět golfový trénink dětí? Ty umí ztropit takové vylomeniny, že byste rozhodně neměli podcenit jejich pojištění. Děti jsou u nás vřele vítány a budeme rádi, když je pojištění GolfPlan ochrání!

Pojistit dítě

12

Bezstarostný golf v každé situaci!

Sjednejte si pojištění a začněte čerpat benefity, výhody a výrazné slevy u našich externích partnerů, kteří jsou zapojeni do našeho loyality programu Premium Club.

Zobrazit benefity

Reference zákazníků

Co o nás říkají?

Luboš F.

HCP 19.2, Golf Club Příbram

"Jsem velmi rád, že je pojištění pro golfisty již i v České republice. Poměr cena výkon je výtečná. Doporučuji všem co nechtějí cokoliv riskovat a mít za zády silnou pojišťovnu."

Patrik B.

HCP 15.8, Golf Club Hostivař

"V e-shopu jsem si koupil nové hole i vozík a mile jsem uvítal možnost si je rovnou online pojistit. Vůbec jsem netušil, že si mohu pojistit jak sebe, hole tak i svůj nový elektrický vozík JuCad."

Zuzana R.

HCP 38.5, Golf Club Františkovy Lázně

"S pojištěním na golf jsem konečně získala pocit jistoty a klidu. Vítám možnost pojištění pro případ zranění nejen mé, ale lidí, kteří se na golfu pohybují. Zatím nikdy nevím kam to poletí."

Richard Š.

HCP 28.6, Golf Kaskáda Brno

"Překvapil mne milý a golfově orientovaný zákaznický servis, když jsem vám telefonoval. Právě jsem začal hrát po deseti letech kvůli nemoci, tak jsem si koupil a pojistil veškeré nové vybavení."

Agáta N.

HCP 12.4, Greensgate Golf Club

"Proces online sjednání funguje skvěle, doufejme, že nebudu muset uplatnit nárok, nerada bych o své vybavení přišla. Nicméně pokud ano, pak se teprve ukáže skutečná hodnota tohoto pojištění. "

Petra K.

HCP 21.7, Golf Resort Cihelny

"Můj manžel se taky konečně pojistil. Když manžel viděl, jak snadně a rychle dokáži sjednat toto pojištění, neváhal a pojistil se také. Prý se můžete těšit na účtenky za Hole in One!"

Lucie S.

HCP 54, Greensgate Golf Club

"Jako začínající golfistka jsem velice ráda využila tuto možnost nechat se pojistit, neboť nejsem schopna říci kam míček poletí. Tak chci předejít zbytečným komplikacím. Děkuji moc."

Josef V.

HCP 8.1, Golf Resort Čeladná

"Loni na turnaji jsem bohužel ztratil hůl. Kdybych měl toto pojištění, nemusel jsem si kupovat znova a platit plnou pořizovací cenu. Pro příště vím, že když hrát, tak jedině s tímto pojištěním."

Petr A.

HCP 18.4, Golf Klub Čechie

"Letos se mi poprvé poštěstilo zahrát svůj první Hole In One. Kdybych o tomto pojištění věděl dříve, mohl jsem to oslavit s přáteli a měl bych to vše zaplacené v režii pojištění. Příště už určitě."

Jitka R.

HCP 15.1, Royal Golf Club Mariánské Lázně

"Po dlouhé době jsem si pořídila Jucad. Myslím, že vozík za takové peníze by měl být pojištěn. Hledala jsem na internetu a vy jste jediní, kteří golfové pojištění vozíku nabízejí. Děkuji."

Roman J.

HCP 7.4, Golf Resort Olomouc

„Sjednání za pár minut, uživatelsky přívětivý web a bohatě dostačující možnosti pojištění. Platba online, pojištěni jste hned a nemusíte nikam chodit. Za mě spokojenost!“

David K.

HCP 22.6, Golf Kunětická Hora

„Nějaký grázl mi během oběda po turnaji ukradl z auta kompletní bag s holemi. Byly pouze rok staré! GolfPlan mi bez problému a rychle zaplatil jejich pořizovací cenu.“

Jiří T.

HCP 16.0, Golf Kořenec

„Obě naše dcery hrají golf. Děti bych na trénink ani na turnaje bez golfového pojištění nepustil ani náhodou. GolfPlan nám udělal nabídku pro celou rodinu. Moc děkujeme!“

Michal K.

HCP 5.8, Golf Resort Telč

„Při návratu z dovolené v Turecku mi přiletěl poškozený bag a zlomený driver. Aerolinky to svedly na nevhodný obal pro přepravu. Paní od vás mne po telefonu uklidnila a škodu jste rychle uhradili.“

Radek D.

HCP 7.1, Golf Resort Ropice

"Pojištění jsem si sjednal neboť člověk nikdy neví co se může stát. S pojištěním vím, že ať se stane cokoliv, nikdy mi to nezkazí náladu nebo celý den! PS: děkuji za benefity zdarma."

Ing. Zdeněk M.

HCP 18,9, Český Golfový Klub

"Při Jihočeské golf Senior Tour na hřišti Čertovo Břemeno jsem na jamce č.4 trefil Hole in One. GolfPlan mě do druhého dne proplatil oslavu v plné výši 3.226 Kč. Doporučuji."

Tomáš M.

HCP 6.7, Beskydský golfový klub

Výborné! O pojištění jsem slyšel a protože hodně cestuji, pojistku jsem si zaplatil hlavně pro rizika při cestách letadlem. Ve Španělsku jsem přišel o dálkoměr a peníze přišly velmi rychle! Můžu doporučit".

„Recenze a hodnocení nikterak neověřujeme ani nekontrolujeme. Nemůžeme tudíž zaručit, že jsou od spotřebitelů, kteří naše služby skutečně využili. Recenze a hodnocení však zveřejňujeme bez ohledu na jejich obsah a nejsou námi ani nikým jiným žádným způsobem ovlivňovány ani upravovány.“

Spočítat pojištění