Proč se pojistit?

SNIŽTE RIZIKO NA NULU

Kryjeme Vám záda!

Ano, je to tak! Speciální golfové pojištění chrání vás i vaše vybavení ve chvíli, kdy se stane průšvih. I když hrajete golf celý život, garantujeme, že se vám více než polovina případů, které níže popisujeme v minulosti stala. Proto nečekejte než se opět stane další průšvih! Pojďme se podívat bod po bodu na důvody, proč mít tedy uzavřené golfové pojištění.

Kalkulace pojištění

01

Krádež, poškození či ztráta vybavení

Slušné golfové vybavení nestojí málo peněz a proto je zapotřebí si jej pečlivě chránit. Pokud ohnete hůl, špatně odpálíte driverem, zlomíte shaft nebo vám upadne hlava, to vše ke golfu patří. Krádež, ztráta nebo poškození golfové výbavy hrozí bezvýhradně všem golfistům. Pojistíme vaše vybavení na míru proti všem třem rizikům.

Vybrat pojištění

02

Můžete někoho trefit i něco poškodit

Každý máme na hřišti někdy špatný den, to se prostě stává. Poškodí-li váš míček či neopatrný švih něčí majetek nebo zdraví, odpovídáte v plném rozsahu za způsobenou škodu. Odpovědnost za způsobenou škodu nechte na našem pojištění. Sjednání pojištění je moudrým krokem, neboť vás ochrání před průšvihem až do 60 mil. Kč, včetně nákladů na právní zastoupení.

Vybrat pojištění

03

Co když vás někdo trefí míčkem?

Golfový míček má při odpalu kinetickou energii srovnatelnou s nábojem sportovní zbraně. Pokud vás zasáhne odpálený míček nebo golfová hůl většinou se to neobejde bez zdravotních následků. Pokud jste u nás pojištěni, vyplatíme vám za závažná zranění, trvalé následky, trvalou pracovní neschopnost částku až do výše 1,5 mil. Kč.

Vybrat pojištění

Víte, že...

Mít golfové pojištění je samozřejmostí jako nosit při golfu v kapse vypichovátko. Ohleduplnost je totiž neodlučitelná součást každého zodpovědného golfisty. Myslíte to s golfem opravdu vážně? Být pojištěn je krok správnou cestou... přeci jen jsme lidé a nikdy nevíte jaký průšvih se může stát.

Kalkulačka pojištění

04

Příspěvek na hospitalizaci v nemocnici

Ano, čtete správně! Vyplatíme vám příspěvek600 Kč za každý den, který budete muset strávit v nemocnici. V případě, že následkem úrazu nebudete moci získat žádné výdělečné zaměstnání, naše pojištění vám pokryje částku až 1,5 mil. Kč jako finanční odškodnění.

Vybrat pojištění

05

A co zranění úst nebo zubů?

Pojištění samozřejmě zahrnuje i výdaje na pohotovostní ošetření vašich zubů v důsledku přímého úderu golfovou holí nebo míčkem. Pokud dojde ke zranění úst a zubů, uhradíme náklady až do 10.500 Kč. Jedná se např. o zubní ošetření, rentgenové vyšetření, výplně, korunky a další zákroky u zubaře.

Vybrat pojištění

06

Oslavte životní ránu Hole in One!

Pokud se vám tento famózní úder podaří zahrát během turnaje, zaplatíme za vás účet za drinky až do výše 6.000 Kč. Samozřejmě záleží na výběru varianty pojištění. Ručíme vám s jistotou, že budete skórovat Hole in One mnohem raději, než tomu bylo doposud.

Vybrat pojištění

07

Zkažená dovolená? Ne! Výbavu si půjčíte

Při letecké dopravě se často stane, že na své golfové zavazadlo čekáte v příletové hale zbytečně. Zavazadlo se buď zpozdí, poškodí nebo ztratí. Nemůžete pak na dovolené hrát vůbec, nebo si musíte výbavu půjčit. Zaplatíme všechny náklady na půjčení náhradního vybavení až do výše 6.000 Kč.

Vybrat pojištění

08

Nemůžete hrát a máte zaplacené členství?

Máte zaplacené roční členství a onemocněli jste nebo nemůžete hrát následkem zranění z golfu? Nevadí, nemusíte mít obavy, rozhodně se nejedná o vyhozené peníze. Zaplatíme vám náklady na roční členský příspěvek až do výše 30.000 Kč.

Vybrat pojištění

09

Nemůže jít hrát oblíbený turnaj?

Pokud nejste v důsledku úrazu nebo nemoci, ke kterému dojde ve 14 dnech před zahájením turnaje, fyzicky schopni na turnaj nastoupit, poskytneme vám pojistné plnění ve formě již uhrazeného startovného až do výše 6.000 Kč.

Vybrat pojištění

10

Pojistíme i ty nejmenší mazlíčky

Děti jsou obrovská radost, ale také starost. Měli jste někdy možnost vidět golfový trénik dětí? Ty umí stropit takové hlouposti, že byste rozhodně neměli podcenit jejich pojištění. Děti jsou u nás vřele vítány a bude nám ctí, když budou mít naše pojištění.

Vybrat pojištění

11

Bezstarostný golf v každé situaci!

S vědomím uzavřeného specializovaného golfového pojištění budete cítit naši podporu při každém kroku, který na hřišti i mimo něj uděláte! Ať jste kdekoliv a kdykoliv, vždy vám kryjeme záda!

Vybrat pojištění

12

Buďte členem naší rodiny!

Mít pojištění GolfPlan je výraz určité ohleduplnosti a zodpovědnosti vůči ostatním. Patří to k fair play, patří to gentlemanství, patří to k dobré a vyzrálé společnosti. Začnete čerpat benefity, výhody a výrazné slevy našich externích partnerů, kteří jsou zapojeni do našeho loyality programu Premium Club.

Zobrazit Benefity

Reference zákazníků

Co o nás říkají naši zákazníci

Luboš F.

HCP 19.2, Golf Club Příbram

"Jsem velmi rád, že je pojištění pro golfisty již i v České republice. Poměr cena výkon je výtečná. Doporučuji všem co nechtějí cokoliv riskovat a mít za zády silnou pojišťovnu."

Patrik B.

HCP 15.8, Golf Club Hostivař

"V e-shopu jsem si koupil nové hole i vozík a mile jsem uvítal možnost si je rovnou online pojistit. Vůbec jsem netušil, že si mohu pojistit jak sebe, hole tak i svůj nový elektrický vozík JuCad."

Zuzana R.

HCP 38.5, Golf Club Františkovy Lázně

"S pojištěním na golf jsem konečně získala pocit jistoty a klidu. Vítám možnost pojištění pro případ zranění nejen mé, ale lidí, kteří se na golfu pohybují. Zatím nikdy nevím kam to poletí."

Richard Š.

HCP 28.6, Golf Kaskáda Brno

"Překvapil mne milý a golfově orientovaný zákaznický servis, když jsem vám telefonoval. Právě jsem začal hrát po deseti letech kvůli nemoci, tak jsem si koupil a pojistil veškeré nové vybavení."

Agáta N.

HCP 12.4, Greensgate Golf Club

"Proces online sjednání funguje skvěle, doufejme, že nebudu muset uplatnit nárok, nerada bych o své vybavení přišla. Nicméně pokud ano, pak se teprve ukáže skutečná hodnota tohoto pojištění. "

Petra K.

HCP 21.7, Golf Resort Cihelny

"Můj manžel se taky konečně pojistil. Když manžel viděl, jak snadně a rychle dokáži sjednat toto pojištění, neváhal a pojistil se také. Prý se můžete těšit na účtenky za Hole in One!"

Lucie S.

HCP 54, Greensgate Golf Club

"Jako začínající golfistka jsem velice ráda využila tuto možnost nechat se pojistit, neboť nejsem schopna říci kam míček poletí. Tak chci předejít zbytečným komplikacím. Děkuji moc."

Josef V.

HCP 8.1, Golf Resort Čeladná

"Loni na turnaji jsem bohužel ztratil hůl. Kdybych měl toto pojištění, nemusel jsem si kupovat znova a platit plnou pořizovací cenu. Pro příště vím, že když hrát, tak jedině s tímto pojištěním."

Petr A.

HCP 18.4, Golf Klub Čechie

"Letos se mi poprvé poštěstilo zahrát svůj první Hole In One. Kdybych o tomto pojištění věděl dříve, mohl jsem to oslavit s přáteli a měl bych to vše zaplacené v režii pojištění. Příště již určitě."

Jitka R.

HCP 15.1, Royal Golf Club Mariánské Lázně

"Po dlouhé době jsem si pořídila Jucad. Myslím, že vozík za takové peníze by měl být pojištěn. Hledala jsem na internetu a vy jste jediní, kteří golfové pojištění vozíku nabízejí. Děkuji."

Roman J.

HCP 7.4, Golf Resort Olomouc

„Sjednání za pár minut, uživatelsky přívětivý web a bohatě dostačující možnosti pojištění. Platba online, pojištěni jste hned a nemusíte nikam chodit. Za mě spokojenost!“

David K.

HCP 22.6, Golf Kunětická Hora

„Nějaký grázl mi během oběda po turnaji ukradl z auta kompletní bag s holemi. Byly pouze rok staré! GolfPlan mi bez problému a rychle zaplatil jejich pořizovací cenu.“

Jiří T.

HCP 16.0, Golf Kořenec

„Obě naše dcery hrají golf. Děti bych na trénink ani na turnaje bez golfového pojištění nepustil ani náhodou. GolfPlan nám udělal nabídku pro celou rodinu. Moc děkujeme!“

Michal K.

HCP 5.8, Golf Resort Telč

„Při návratu z dovolené v Turecku mi přiletěl poškozený bag a zlomený driver. Aerolinky to svedly na nevhodný obal pro přepravu. Paní od vás mne po telefonu uklidnila a škodu jste rychle uhradili.“

Radek D.

HCP 7.1, Golf Resort Ropice

"Pojištění jsem si sjednal neboť člověk nikdy neví co se může stát. S pojištěním vím, že ať se stane cokoliv, nikdy mi to nezkazí náladu nebo celý den! PS: děkuji za benefity zdarma."

Ing. Zdeněk M.

HCP 18,9, Český Golfový Klub

"Při Jihočeské golf Senior Tour na hřišti Čertovo Břemeno jsem na jamce č.4 trefil Hole in One. GolfPlan mě do druhého dne proplatil oslavu v plné výši 3.226 Kč. Doporučuji."

Spočítat pojištění