Kořenec Golf & Ski Resort

Uprostřed přírodního parku Řehořkovo Kořenecko na jižní Moravě se nachází Golf & Ski Resort Kořenec. Nabízí 18 jamkové golfové hřiště, krytý driving range s travnatými odpališti nebo putting a chipping greeny.

Golfové hřiště Golf & Ski Resort Kořenec je součástí krásné přírody, postaveno bylo podle projektu architekta Lubora Jiráska a celková rozloha je asi 60 hektarů. Členitý povrch vyžaduje zvládnout širokou paletu golfových úderů. Nemusíte být ale nadprůměrně fyzicky zdatní, abyste je zvládli.

Prázdninové golfové kurzy na Kořenci

Pokud se chcete naučit, jak hrát golf, využijte místní kurzy. Výuka golfu probíhá buď v jednotlivých lekcích, nebo několikadenních golfových kurzech. Golf & Ski Resort Kořenec také nabízí tréninky nebo prázdninový kurz pro děti. V případě, že jsou vaši potomci do golfu opravdu zapálení, mohou se zlepšovat v Tréninkovém centru mládeže celý rok. Centrum na Kořenci je pro děti ve věku od 5 do 18 let a tréninky doplňují zábavné hry i turnaje.

Cvičná plocha disponuje krytým driving rangem s 10 rohožemi a také travnatou odpalovací plochou. Dále zde najdete chipping green, který umožňuje hru z různých sklonů, a putting green.
 

Ubytování v Golf Resortu Kořenec hotel Pythagor

Příjemný pobyt vám zajistí hotel PYTHAGOR, který se nachází uvnitř golfového areálu Kořenec. Všechny pokoje mají standardní vybavení, včetně wifi, vysoušeče vlasů a bag roomu. Vybrané pokoje mají i venkovní terasu na posezení.

O plné žaludky hostů se stará Golf restaurant Kořenec, který má širokou nabídku snídaní, obědů a večerí. Na dohled je dětské hřiště s klouzačkami, pískovištěm a dalšími prvky.  Takže si klidně můžete vychutnat jídlo či pití a mít své ratolesti pod kontrolou.

Restaurace na Kořenci se zaměřuje především na českou kuchyni, především na krajové speciality. Pro návštěvníky ubytované v hotelu jsou snídaně v restauraci zdarma.

Pokud má vaše firma zájem, Golf & Ski Resort Kořenec pro vás kompletně uspořádá vlastní golfový turnaj. Chybět nebude ani doprovodný program ve formě akademie pro nezkušené hráče, soutěže nebo společenské aktivity jako jsou výlety po okolí. Pro nadcházející manžele zase Golf Resort Kořenec nabízí uspořádání svatby, na kterou nezapomenete.

Co dělat v okolí Golf Resortu Kořenec?

Golf Resort Kořenec se nachází v oblasti proslulé svými cyklostezkami a turistickými trasami, o další sportovní aktivity je tak rozhodně postaráno. Záleží jen na vás, jak daleko se rozhodnete vydat.

Jenom v okolí golfového hřiště Kořenec je několik přírodních památek a rezervací. Pakliže raději obdivujete historické památky, nedaleko se nachází Zámek Šebetov. Na opačné straně se tyčí kamenný Hrad Boskovice, kde se budete cítit jako ve středověku. Můžete také zkusit navštívit Westernové městečko Boskovice, které najdete poblíž hradu.

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 07/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 185

Spočítat pojištění