Golf Club Mstětice

Kousek za Prahou najdete golfové hřiště Golf Club Mstětice, který se nachází ve stejnojmenné části města Zeleneč. Můžete si zde zahrát na mírně zvlněném linkosvém 18ti jamkovém golfovém hřišti, které je vlídné i k méně pokročilým golfistům. Na své si ale přijdou také výkonnostní golfisté s nižším handicapem. Golfové hřiště ve Mstěticích je inspirováno klasickými skotskými linksy. Golf Club Mstětice se nachází ve stejnojmenném městečku východně od Prahy. Z metropole sem dojedete během několika minut.

Golf Mstětice s akademií pro mládež

Golf Club Mstětice pořádá každý rok na jaře akademii pro děti a mládež ve věku 5 až 18 let. Nezáleží na tom, zda vaše dítě teprve začíná, nebo už nějaké zkušenosti má. Kurzy se zaměřují jak na začátečníky, tak pokročilé. Součástí tréninků jsou i speciální cvičení rozvíjející motorické vlastnosti dětí. V létě probíhá v Golf Clubu Mstětice prázdninový příměstský tábor. Během 8 týdnů se děti nebudou věnovat pouze golfu. Naučí se základy angličtiny, zahrají si míčové hry a věnovat se budou také například výtvarné výchově.

Restaurace na golfu ve Mstěticích s výhledem na hřiště

Golf Club Mstětice chce potenciální návštěvníky nalákat nejen na své 18ti jamkové golfové hřiště, ale také na svou restauraci. Jelikož čas nečeká na nikoho, nabízí restaurace širokou paletu hotových i minutkových jídel. Každý den si zde můžete vychutnat polední menu za příjemnou cenu.

Součástí restaurace golfu ve Mstěticích je venkovní terasa s výhledem na hřiště, kterou návštěvníci rádi využijí při letních dnech. Restaurace Golf Club Mstětice také nabízí možnost grilování. Restaurace zvládne zajistit jakékoliv oslavy, rodinné večírky či společenské akce. Nadstandardní vychytávkou je zprostředkování občerstvení přímo na hřiště.

Co dělat v okolí Mstětic?

Rozhodně si nemyslete, že by nebylo v okolí golfového hřiště Mstětice co dělat. Nedaleko se nachází několik zámků a jedna zřícenina hradu. Vyrazit můžete i do okolních přírodních parků. Cyklistům určitě udělají radost místní cyklostezky. Za klidnou přírodou nemusíte z metropole daleko. Golf Mstětice se nachází v okresu Praha-Východ, který má určitě co nabídnout. Příroda a klidná atmosféra jsou dokonalou kombinací pro odpočinek od života ve městě.

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 19/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 284

Spočítat pojištění