O nás

Jsme tu pro vás už 9 let

Golfové pojištění 21. století

Nadšení, vize a zápal ke golfu vedl k myšlence vytvořit specializované golfové pojištění GolfPlan, které má pomáhat ve chvíli, kdy se stane průšvih. Na českém trhu si golfové pojištění oblíbilo více než 14.000 zákazníků, které pojištění každoročně chrání. Po celé Evropě si pojištění uzavřelo více než 642.000 zákazníků, právě z důvodu širokého pojistného krytí 18 rizik, ale také pro svou férovou cenu.

Věříme v přátelský a lidský přístup. Mluvíme tak, abyste nám rozuměli, neschováváme se za hvězdičky a nenápadné poznámky malým písmem.

Zprostředkovatelem pojištění GolfPlan je společnost PFP s.r.o. se sídlem Na Florenci 2116/15 Praha, která je zapsána v registru vedeném Českou národní bankou jako samostatný zprostředkovatel dle zák. č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění.

Pojištění GolfPlan je transparentní, jednoduché a spolehlivé. Za pojištěním GolfPlan stojí neživotní pojišťovna Colonnade Insurance S.A. se sídlem v Lucembursku a organizační složkou v Praze.

KDE VŠUDE JSME DOMA

Postupně rosteme po celé Evropě!

Velká Británie
Španělsko
Itálie
Česká republika
Finsko
Dánsko
Francie
Polsko
Portugalsko
Slovinsko
Švýcarsko
Turecko
Švédsko
Německo
Irsko
Island
Wales
Belgie
Rakousko
Norsko
Nizozemsko
Severní Irsko
Rakousko
Turecko
Portugalsko

V čem je naše síla

GolfPlan vám kryje záda!

Hlavní doménou je specializované golfové pojištění, které je určeno pro jednotlivce, rodiny, skupiny i golfové kluby. Jednoduše se soustředíme na to, v čem jsme dobří a neustále vše zdokonalujeme.

Pojištění vás ochrání pro případ škody na majetku, úrazu i osobní odpovědnosti, ale také proti krádeži, ztrátě nebo poškození vašeho golfového vybavení i příslušenství. Jedině s produktem GolfPlan si můžete pojistit Hole in One, startovné či dokonce vaše klubové členství!

Máte na výběr z variant pojištění, které jsou odvislé od hodnoty vašeho golfového vybavení a příslušenství. Vyberete si, ať už jste méně či sebevíce náročný zákazník.

Bude nám ctí vás přivítat do naší velké golfové rodiny, čímž se stanete její nedílnou součástí. S GolfPlanem, který poskytuje online golfové pojištění 21. století!

Reference zákazníků

Co o nás říkají

Luboš F.

HCP 19.2, Golf Club Příbram

"Jsem velmi rád, že je pojištění pro golfisty již i v České republice. Poměr cena výkon je výtečná. Doporučuji všem co nechtějí cokoliv riskovat a mít za zády silnou pojišťovnu."

Patrik B.

HCP 15.8, Golf Club Hostivař

"V e-shopu jsem si koupil nové hole i vozík a mile jsem uvítal možnost si je rovnou online pojistit. Vůbec jsem netušil, že si mohu pojistit jak sebe, hole tak i svůj nový elektrický vozík JuCad."

Zuzana R.

HCP 38.5, Golf Club Františkovy Lázně

"S pojištěním na golf jsem konečně získala pocit jistoty a klidu. Vítám možnost pojištění pro případ zranění nejen mé, ale lidí, kteří se na golfu pohybují. Zatím nikdy nevím kam to poletí."

Richard Š.

HCP 28.6, Golf Kaskáda Brno

"Překvapil mne milý a golfově orientovaný zákaznický servis, když jsem vám telefonoval. Právě jsem začal hrát po deseti letech kvůli nemoci, tak jsem si koupil a pojistil veškeré nové vybavení."

Agáta N.

HCP 12.4, Greensgate Golf Club

"Proces online sjednání funguje skvěle, doufejme, že nebudu muset uplatnit nárok, nerada bych o své vybavení přišla. Nicméně pokud ano, pak se teprve ukáže skutečná hodnota tohoto pojištění. "

Petra K.

HCP 21.7, Golf Resort Cihelny

"Můj manžel se taky konečně pojistil. Když manžel viděl, jak snadně a rychle dokáži sjednat toto pojištění, neváhal a pojistil se také. Prý se můžete těšit na účtenky za Hole in One!"

Lucie S.

HCP 54, Greensgate Golf Club

"Jako začínající golfistka jsem velice ráda využila tuto možnost nechat se pojistit, neboť nejsem schopna říci kam míček poletí. Tak chci předejít zbytečným komplikacím. Děkuji moc."

Josef V.

HCP 8.1, Golf Resort Čeladná

"Loni na turnaji jsem bohužel ztratil hůl. Kdybych měl toto pojištění, nemusel jsem si kupovat znova a platit plnou pořizovací cenu. Pro příště vím, že když hrát, tak jedině s tímto pojištěním."

Petr A.

HCP 18.4, Golf Klub Čechie

"Letos se mi poprvé poštěstilo zahrát svůj první Hole In One. Kdybych o tomto pojištění věděl dříve, mohl jsem to oslavit s přáteli a měl bych to vše zaplacené v režii pojištění. Příště už určitě."

Jitka R.

HCP 15.1, Royal Golf Club Mariánské Lázně

"Po dlouhé době jsem si pořídila Jucad. Myslím, že vozík za takové peníze by měl být pojištěn. Hledala jsem na internetu a vy jste jediní, kteří golfové pojištění vozíku nabízejí. Děkuji."

Roman J.

HCP 7.4, Golf Resort Olomouc

„Sjednání za pár minut, uživatelsky přívětivý web a bohatě dostačující možnosti pojištění. Platba online, pojištěni jste hned a nemusíte nikam chodit. Za mě spokojenost!“

David K.

HCP 22.6, Golf Kunětická Hora

„Nějaký grázl mi během oběda po turnaji ukradl z auta kompletní bag s holemi. Byly pouze rok staré! GolfPlan mi bez problému a rychle zaplatil jejich pořizovací cenu.“

Jiří T.

HCP 16.0, Golf Kořenec

„Obě naše dcery hrají golf. Děti bych na trénink ani na turnaje bez golfového pojištění nepustil ani náhodou. GolfPlan nám udělal nabídku pro celou rodinu. Moc děkujeme!“

Michal K.

HCP 5.8, Golf Resort Telč

„Při návratu z dovolené v Turecku mi přiletěl poškozený bag a zlomený driver. Aerolinky to svedly na nevhodný obal pro přepravu. Paní od vás mne po telefonu uklidnila a škodu jste rychle uhradili.“

Radek D.

HCP 7.1, Golf Resort Ropice

"Pojištění jsem si sjednal neboť člověk nikdy neví co se může stát. S pojištěním vím, že ať se stane cokoliv, nikdy mi to nezkazí náladu nebo celý den! PS: děkuji za benefity zdarma."

Ing. Zdeněk M.

HCP 18,9, Český Golfový Klub

"Při Jihočeské golf Senior Tour na hřišti Čertovo Břemeno jsem na jamce č.4 trefil Hole in One. GolfPlan mě do druhého dne proplatil oslavu v plné výši 3.226 Kč. Doporučuji."

Tomáš M.

HCP 6.7, Beskydský golfový klub

Výborné! O pojištění jsem slyšel a protože hodně cestuji, pojistku jsem si zaplatil hlavně pro rizika při cestách letadlem. Ve Španělsku jsem přišel o dálkoměr a peníze přišly velmi rychle! Můžu doporučit".

„Recenze a hodnocení nikterak neověřujeme ani nekontrolujeme. Nemůžeme tudíž zaručit, že jsou od spotřebitelů, kteří naše služby skutečně využili. Recenze a hodnocení však zveřejňujeme bez ohledu na jejich obsah a nejsou námi ani nikým jiným žádným způsobem ovlivňovány ani upravovány.“

Spočítat pojištění