Ypsilon Golf Resort Liberec

Ypsilon Golf Resort Liberec vám umožní zahrát si golf v nedotčené přírodě podhůří Jizerských hor. Golfový klub, jehož název Ypsilon symbolizuje jeho geografickou polohu na rozmezí České republiky, Německa a Polska, byl založen v roce 2004. V současnosti golfový klub Ypsilon Liberec láká nejen na profesionální golfové hřiště s 18 jamkami, ale také na tréninkové plochy, možnost ubytování a relaxačních balíčků, golfovou akademii pro děti i moderní klubovnu s oblíbenou restaurací.

18-ti jamkové golfové hřiště Ypsilon Liberec

Golfové hřiště na Ypsilonce v Liberci, které se rozkládá na ploše 120 ha, bylo navrženo světově uznávaným britským architektem Keithem Prestonem. Hřiště se specifickými 18 jamkami o délce 6102 metrů s parem hřiště 78 se skládá ze 4 tříparových, 4 pětiparových a 10 čtyřparových jamek. Každá z 18 jamek si vás získá svým jedinečným charakterem. Například jamka číslo 6 je obklopena lesem a chráněná 2 bunkery.

Golfové hřiště Ypsilon Golf Resort Liberec bylo prestižním časopisem Golf Digest zařazeno mezi 8 nejlepších resortů v Evropě a získalo také ocenění Nejlepší hřiště roku 2006 a 2007, Nejlepší služby roku 2008, druhé místo jako Nejlepší hřiště roku 2015 a třetí místo jako Nejlepší golfové hřiště roku 2016. Hřiště je také dějištěm prestižních evropských golfových turnajů, ke kterým patří například EPD Tour, Challenge Tour nebo Pro Golf Tour.

Netradiční ubytování v houseboatech na Ypsilonce

Proměňte hru golfu v jedinečný zážitek díky možnosti ubytovat se na jedné z deseti obytných lodí, které se nacházejí na vodní překážce situované mezi jamkami číslo 9, 10 a 11. Obytná plocha houseboatů, které mají celkovou kapacitu 40 lůžek, je 32 m2, součástí každého z nich je také terasa s rozlohou 6 m2. Součástí houseboatů jsou čtyři pohodlná lůžka, toaleta, sprchový kout, vytápění a Wi-Fi. Toto netradiční ubytování bylo poprvé představeno v roce 2016.

Oblíbená restaurace v klubovně Ypsilon Golf Liberec

Golf si můžete zpříjemnit také návštěvou klubové restaurace, kterou provozuje společnost GOLF catering s.r.o. Klubová restaurace má kapacitu 130 míst a pyšní se příjemnou zimní zahradou a také terasou s nádherným výhledem na golfové hřiště i okolní přírodu. Restaurace nabízí snídaňové menu, poctivé polévky, domácí moučníky, řadu nápojů a denní nabídku.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 28/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 411

Spočítat pojištění