Proč mít uzavřeno golfové pojištění na golfovou sezónu?

Pojištění golfistů - slovo, které samo sobě v lidech vyvolává otázku “Proč se pojistit?”. Tato otázka proletí hlavou snad každému. Ovšem jen uvědomělému člověku, který vždy myslí na bezpečnost, netrvá odpověď na tuto otázku dlouho.

Je to stejné jako se ptát proč mít pojištěné auto, když jsem nikdy přece neměl nehodu. Proč životní pojištění, když jsem “zdravý jako řípa” a zbytečně něco platit. Proč důchodové pojištění, když se důchodu nedožiji a mohli bychom pokračovat ve výčtu všech možných proč?

Možnou odpovědí je vám fakt, když se opravdu něco přihodí a potom je člověk rád, že pojištěný byl. V tu chvíli se jeho “dospělost vůči odpovědnosti k sobě a druhým” posune na vyšší úroveň uvědomění a otázku, proč mít jakékoliv pojištění, už si neklade.

Golfové pojištění vás vždy chrání

Stejné je to i golfového pojištění GolfPlan. Golfové pojištění, stejně jako všechny pojištění chrání vás i vaše okolí před situacemi, které většinou nečekáte. Stejně jako u havarijního pojištění se nemusí celou dobu stát nic, ale když ho nemáte a stane se nehoda, ptáte se potom také “PROČ?”.

Ovšem toto “nově příchozí proč” ve vašich myšlenkách, už je jiného charakteru, kdy se zoufale držíte za hlavu a ptáte se sebe samotného….proč já to pojištění neměl?!!! Najednou vidíte následky a přemítáte, co všechno to bude obnášet.

Je k zamyšlení, jak jsou pojištění všeho druhu vnímána. Jak je možné, že pojištění auta bere každý jako součást toho mít auto. Je to možná tím, že nám to všem jako vlastníkům vozidel nařizuje zákon? Nejspíš ano, ale to poukazuje na to, že zodpovědnost je nám zřejmě slovo cizí.

Podotknete, že auto je možná i svým způsobem “zbraň”….myslím, že neznalí golfového sportu by se divili, jaká zbraň může být například driver v rukou golfisty. Rychlost a síla švihu, který udává trajektorii letu míčku je vážně “smrtelná”, kdy se letící míček promění v “projektil”.  A ten věřte, dokáže napáchat škody…..

Buďte zodpovědní nejen k sobě

Mít golfové pojištění je ukazatelem vyspělé zodpovědnosti člověka, který si uvědomuje sílu Murphyho zákonů, které se najednou objeví, když je nejmíň čekáte. Určitě jedno znáte velice dobře ze života…., je jím, “že krajíc chleba vždy spadne namazanou stranou dolů”….

S pojištěním pro golfisty jste v klidu!

Přesto čekáte, že se to stane někdy jinak….nestane. A čekat, že nám celý život krajíc chleba nespadne, je celkem krátkozraké, nemyslíte? Stejné je to i golfovým pojištěním, když propadnete krásnému sportu zvanému golf….

Golf je sport plný soustředění a relaxace. A tak myslete na svůj klid a pohodu při hře s golfovým pojištěním GolfPlan. Kdy jediným adrenalinem bude dobře zahrát ránu a snižovat handicap…a ne řešení problému, když se něco stane… to nechte na golfovém pojištění GolfPlan.

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 22/06/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 149

Spočítat pojištění