Víte, jaké jmění už máte v golfovém vybavení?

Než se začtete dále, zamyslete se a spočítejte si, kolik zhruba stálo veškeré Vaše golfové vybavení. Čili nejen hole, bag a vozík, ale i golfové oblečení, míče na hru, GPS hodinky, laser a další doplňky, které používáte jako například cestovní obal (travelbag). 

Věřím, že jste přišli na zajímavou částku v desítkách či stovkách tisíc korun. Slušné golfové vybavení skutečně není za hubičku. To bohužel zjistili i zloději nejen v ČR.

Pojištění golfového vybavení proti krádeži, ztrátě a poškození

Navíc se golfisté čím dál tím častěji vydávají za golfem do zahraničí. Krádež nebo ztráta golfového vybavení nebo jeho poškození při dopravě může znamenat značnou finanční ztrátu. Nečekejte, že Vám škodu kompletně uhradí dopravce nebo Vaše pojištění domácnosti. Na to potřebujete mít specializované golfové pojištění.

Ano, specializované golfové pojištění!

Pokud své golfové vybavení ztratíte nebo bude-li poškozeno či ukradeno, Vaše pojištění GolfPlan – specializovaná pojistka na golf a vše s ním související - Vám zajistí jeho náhradu. Toto pojištění vzniklo v Anglii, v kolébce golfu, a nesnaží se tedy vejít mezi klasické české pojistné podmínky. Je skutečně ušito na míru golfistům a jejich potřebám.

S pojištěním GolfPlan získáte pojištění proti krádeži, poškození či ztrátě automaticky při pobytu u nás i v cizině, takže na golf můžete vždy vyrazit bez rizika a s vědomím, že jste finančně kryti před jakýmikoli nepříjemnými událostmi.

Jak zvolit správnou variantu pojistky na golfové vybavení?

Pokud jste si v úvodu spočítali hodnotu veškerého golfového vybavení, rozdělte ji nyní na tyto dvě části: A) golfové hole, bag, oblečení, příslušenství. B) manuální či elektrický vozík na golf.

Pro ty, kteří lpí na svém driveru – většinou nejdražší hůl v bagu – může být ještě určující tzv. limit na jeden předmět, tj. limit na věc, např. driver, který Vám při dopravě zlomí, ztratí, nebo Vy ho poškodíte při odpalu, nebo jej někdo sprostě cíleně ukradne. Všechna tato vodítka Vás přivedou ke zvolení té správné varianty golfového pojištění, která jsou v nabídce pojištění GolfPlan jasně a přehledně zobrazena.

Získám s pojištěním golfové výbavy u GolfPlan i něco více?

Získáte nejen majetkové pojištění své golfové výbavy, ale i pojištění odpovědnosti za vzniklé škody spojené s Vaší hrou, úrazové pojištění pro Vás na golfu, zahrání Hole in One a mnoho dalších pojistných rizik, které jsou součástí každé varianty golfového pojištění GolfPlan.

Nedílnou součástí každého nového sjednání pojištění GolfPlan je i benefitní program GolfPlan Premium Club, který nabízí zdarma čerpání volných nebo zvýhodněných green fee na spolupracujících hřištích, které každým týdnem přibývají.

VIP slevy jsou poskytovány v tomu Premium Clubu nejen v golfovém odvětví – jako např. tréninkové lekce, green feen, nákupy v golfových e-shopech, účast na turnajích – ale napříč celým spektrem zájmů golfistů, jako jsou např. auta, restaurace, IT, cestování apod. 

Myslím, že pokud Vás nepřesvědčil první odstavec, tak druhý určitě! Těšíme se na Vás.

Autor článku

Daniela Grundel
Daniela Grundel
Chief Sales Officer

Vydáno: 19/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 2812

Spočítat pojištění