Když zahrajete Hole in One, zaplatíme vám parádní oslavu!

Často se setkávám se specifickými reakcemi, když zmiňuji, co všechno golfové pojištění GolfPlan obsahuje mimojiné i Hole in One. Plaché úsměvy, mávnutí rukou, nebo ba naopak rozevřená náruč a zářící oči. To vše jsou znaky, že hovořím o Hole in One.

Jedním z pojistných rizik, které obsahuje každé pojištění GolfPlan, je i zahrání Hole in One, respektive hodnota účtenky po oslavě na baru. Ačkoliv Hole in One je radostným zážitkem a zaručeně vrcholným bodem kterékoli golfové hry, má to také svůj rub. Jste-li šťastlivcem, kterému se to podařilo, bude se od Vás požadovat a očekávat, abyste v klubovně zaplatili rundu něčeho dobrého!

Čtu vám právě myšlenky, říkáte si „tak tohle se mi nemůže nikdy stát“, ale věřte nebo ne, pojistných událostí typu Hole in One máme každoročně několik desítek. Příběhy k nim jsou krásné, plné úsměvů a radosti, taková hlášení škod milujeme! Takové škody plníme doslova obratem do 24-48 hodin.

První Hole in One na Jihočeské Senior Tour dal pan Maryška

Jedním z nejčerstvějších pojištěných golfistů, kteří zahráli Hole in One, je pan Zdeněk Maryško z Prahy. Bylo úterý, šťastné datum 7.7.2020 a v rámci PJD Jihočeské Senior Tour se panu Maryškovi podařila krásná dlouhá rána na jamce číslo 4 v pohádkovém golfovém resortu Čertovo Břemeno. Podívejte se, jaký úsměv a jakou oslavu vykouzlilo jeho Hole in One. Účtenku za pohoštění již naši likvidátoři zpracovali a dali k proplacení na účet pana Maryška.

GolfPlan zahrnuje tedy mimo jiné i pojištění pro případ Hole in One. Pokud se Vám tento famózní úder podaří, pokryje Vám naše pojištění účet za drinky až do výše 6.000 Kč. Pracujeme dokonce na jeho rozšíření na částku 10.000, 15.000 a 20.000 Kč podle varianty pojištění.

Přestože tato část obsahu pojištění GolfPlan není tak klíčová jako pojištění proti jiným událostem, zaručujeme, že budete na golfu Hole in One dávat raději!

Autor článku

Daniela Grundel
Daniela Grundel
Chief Sales Officer

Vydáno: 14/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 219

Spočítat pojištění