Nejde o to být pouze pojištěný, ale o to být správně pojištěný!

Co je Vám naplat, když pronesete větu, „já myslel, že můj golfový klub má pojištěné své členy…“. A ten klub je skutečně mohl mít i pojištěné, ale víte vůbec, jak? Velká rozčarování přicházejí v momentě, když si pojistění od klubu přečetete. Každý golfový klub se snaží zabezpečit své členy tím nejnutnějším, nejpodstatnějším a ze zákona určujícím. A takhle to je skutečně v pořádku – z pohledu golfového klubu nikoli však z pohledu golfisty. Jejich odpovědnost  z provozu golfového hřiště a případné připojištění základní odpovědnosti členů při hře je dostačující míra poskytnuté péče z pohledu provozovatele klubu a hřiště

Uhlídáte to?

Víte, kolik členů (golfistů) má Váš golfový klub? Když nastane pojistná událost – předpokládejme v Evropě, protože většina klubů nemá pojištěné členy mimo Evropu, pojištěný člen vyčerpá limit z klubové pojistky a v ten okamžik všichni členové nejsou pojištěni vůbec. Můžete to Vy ovlivnit, kontrolovat, monitorovat? A chcete se tím vůbec zabývat? Pochybuji. Každý chceme mít kontrolu sám nad sebou, nespoléhat se na ostatní.

Za málo peněz klid na duši po celý rok

Golfová sezóna se pomalu blíží ke konci a spousty klubů už chystá zveřejnění členství na příští rok. Když si kupujete roční členství v golfovém klubu, vzpomeňte si i na roční golfové pojištění. Zvládnete tím dvě golfové mouchy jednou ranou. Máme velkou radost z toho, že některé kluby již poptávají specializované golfové pojištění pro své členy. Snažíme se jim vyjít maximálně vstříc, aby jejich balíčky služeb v nových členstvích byly pro Vás – hráče - cenově přijatelné a hlavně atraktivní.

Specializované golfové pojištění v rámci členství je výhrou

Bude-li Vám nabídnuto členství, včetně golfového pojištění GolfPlan, nemusíte počítat, jestli Vás to vyjde jinde nebo napřímo levněji. Nevyjde! Poskytujeme maximální podporu klubům a hřištím a víme, že i pro Vás je lepší vše řešit přes jednoho partnera. Když si jen představíte, že se členstvím, včetně specializované golfové pojistky obdržíte nejen výhodné služby na domácím hřišti, green fee a reciprocity klubu, ale zároveň i benefity nabízené skrze GolfPlan Premium Club, tak už je koupě takovéhoto balíčku vlastně radostí.

Neváhejte tedy a kontaktujte svůj golfový klub. Nemá-li Váš klub ještě domluvenu spolupráci s GolfPlanem, dejte nám obratem vědět. Rádi vše obratem vyřídíme a Vám poděkujeme ve formě zajímavé odměny.

Autor článku

Daniela Grundel
Daniela Grundel
Chief Sales Officer

Vydáno: 18/09/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 93

Spočítat pojištění