Máte své členství v golfovém klubu pojištěno?

Každý golfový klub (ať už skutečný nebo virtuální), jehož jste členem, si od Vás vybírá roční poplatek ve formě členství. Může to být udržovací poplatek, jednorázové členství, opakované členství. Jedná se o poplatek, který v sobě zahrnuje většinou volné hry v golfovém resortu, kde členství platíte a poplatek, který odvádí golfový resort za vás České golfové federaci (ČGF).

Málokdo ví, že si členský poplatek může pojistit!

Roční členské příspěvky v golfovém klubu mohu být značným jednorázovým i opakovaným finančním výdajem. Každý golfový klub má většinou více balíčku členství, které si můžete zakoupit. Může se tak jednat o poplatek 3000.- Kč, ale i 50.000.- Kč za sezónu. Co se však stane s Vaším členstvím, když si na začátku sezóny například vykloubíte rameno a doktor Vám v tom lepším případě doporučí klid a nehrát po dobu několika měsíců? Vrátí Vám klub nevyužité členství, které máte na celou golfovou sezónu zaplaceno?

Náhrada členství v golfovém klubu řeší pojištění GolfPlan

Jestliže po zbytek roku nejste schopni hrát, zpravidla Vám klub tyto peníze nikdy nevrátí. Jste-li zraněni nebo onemocníte-li, stanou se z Vašich ročních členských příspěvků vyhozené peníze. Proto součástí pojištění golfistů je i podpojištění, které tyto rizika kryje.

Šít pojištění na míru, znamená znát potřeby klienta

Jako ochranu před tímto rizikem, obsahuje specializované golfové pojištění GolfPlan mimo jiné také náhrady ročních členských příspěvků. Pojištěny jsou náklady na roční členský příspěvek až do výše 30.000 Kč, pokud nejste schopni hrát následkem zranění nebo nemoci.

Každý z nás upřednostňuje dobré vztahy a hladké řešení problémů. Ohleduplnost a zodpovědnost patří mezi standardní formu chování všech golfistů, kterou silně podporuje vědomí uzavřené smlouvy se specializovaným golfovým pojištěním

Autor článku

Daniela Grundelová
Daniela Grundelová
Chief Sales Officer

Vydáno: 11/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 164

Spočítat pojištění