Pojištění golfistů šité na míru!

Pojištění golfistů GolfPlan je velice flexibilní produkt, který si můžete libovolně konfigurovat. Stejně jako jsou varianty na povinné pojištění auta, podle typu, modelu, ročníku, paliva…a spousty dalších i golfové pojištění GolfPlanspousty variant, které si můžete sami nastavit tak, aby co nejlépe vyhovovalo vašim potřebám v rámci hry a vašeho golfového vybavení.

Pro méně náročné golfisty začínají varianty Bogey

Pro méně náročné golfisty je tady pojištění Bogey. V tomto pojištění můžete mít základ pojištění golfisty a hry. Znamená to pojištění odpovědnosti, úrazu, stomatologie a hospitalizace spojené s golfistou. Pojištění hry se týká členství, hole-in-one a startovného. Jedná se o základní nabídku pojištění golfistů GolfPlan.

Všechny tři varianty pojištění golfisty a hry mají stejné položky. Míra plnění se poté odvíjí od zvoleného typu  golfového pojištění - Bogey, Par, nebo Birdie. Zde se částky pojištění navyšují vzhledem k částkám plnění golfového pojištění GolfPlan. Vše vychází z toho jakou variantu nejvhodnější pro vás si sami vyberete.

Záleží tedy čistě na vás, jaký typ si zvolíte. Jedná se o základní pojištění, které vám však nekryje ztrátu, poničení, či odcizení holí a golfového bagu. Golfové hole a bag si můžete připojistit, protože to není levná záležitost a vzhledem k ceně vašeho golfového vybavení je částka připojištění zanedbatelná.

Flexibilita a variabilita pojištění pro golfisty

Sami oceníte flexibilitu nabízených služeb pojištění golfistů od GolfPlan, které si můžete nastavit tak, jak vám osobně nejlépe vyhovuje. Pro velmi náročné zákazníky golfové pojištění GolfPlan nabízí i pojištění golfového vozíku. Což určitě ocení jeho majitelé, protože pořizovací cena není malá a pojištění golfového vozíku se jistě vyplatí.

Každý golfista si pojištění nastaví na míru a odpovídající hodnotě golfového vybavení

Shrnuto a podtrženo - každý golfista si může utvořit variantu pojištění GolfPlan, tak jak mu to bude nejlépe vyhovovat. Pojistí si sebe, hru, hole, bag i vozík, vše dle vlastního uvážení. Záleží pouze na vás jako komfortní variantu pojištění pro golfisty si vyberete v rámci své ochrany a ochrany vašeho vybavení a okolí.

Již mnoho golfistů i z řad profesionálů nejednou ocenili výhody vyplývající z golfového pojištění. Golf stejně jako jiné sporty nabízí spoustu situaci, které nemůžete předvídat a přesto se stanou. Potom je nasnadě uvažovat o tom, jak moc chcete tyto situace řešit, nebo nechat jejich řešení na profesionálech jako je golfové pojištění GolfPlan, který vám “kryje záda” ve všech situacích.

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 25/06/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 244

Spočítat pojištění