Každý golfista to má s pojištěním jinak!

Každý z nás máme jiný důvod, proč jsme si pořídili golfové pojištění.

Ti zodpovědní uzavírají golfové pojištění hlavně z potřeby pocitu, být pojištěni pro případ, že by někoho nebo něco při hře mohli trefit. Když někoho zasáhnete míčkem do hlavy, věřte, že ten strach z následků zranění a především finanční dopad při regresu zdravotních pojišťoven může být pro někoho finančně enormní.

Člověk nikdy neví, kdo další se s ním pohybuje na rozsáhlém golfovém hřišti. Představa, že zraníte například návštěvníka z USA, se může v případě nejen sporu a zdravotních nákladů pěkně prodražit. Nespoléhejte se na klubové pojistky nebo na pojištění domácnosti, limity jsou velmi nízké a společné. Věřte, že s limitem 60 miliónů Kč od GolfPlanu jenom pro Vás, včetně nákladů na právní pomoc se Vám bude odpalovat klidněji.

Ti zaláskovaní do svých golfových holí a/nebo nového golfového vozíku si chtějí především pojistit své nádobíčko před poškozením, ztracením nebo odcizením. Jen si představte, že si pořídíte nebo obnovíte celý set, krásné hole, konečně driver, který posílá míčky tam, kam si představujete, nebo si koupíte elektrický vozík za 100.000 Kč. 

Ať chcete nebo ne, do mysli se začnou vkrádat myšlenky typu „jen ať si hned nic neodřu, jen ať driver nezabořím, jen ať se mi neztratí celá golfová výbava, s čím bych na dovolené hrál, jen ať mi neukradnou nový vozík, 100 tis. dát znovu nehodlám…“. GolfPlan umí pojistit kompletní golfovou výbavu (hole + vozík) až do 250.000 Kč přesně na tyto případy a mnohem více.

Ti bystří si umějí spočítat, že sice musí zaplatit pojistné za golfové pojištění – a dobře, budu pojištěn, kdybych náhodou někoho trefil, nebo někdo trefil mě, mám pojištěnu i výbavu, zloději mají nenechavé ruce – ale hlavně k pojištění dostanu spousty benefitů, které mi to zaplacené pojistné mohonásobně vrátí. Čili já budu pojištěný a ještě ušetřím řádově desítky tisíc za mnoho green fee, v e-shopech a mám stále přístup k novým benefitům a partnerům.

Ti opatrní si při zkoumání celé nabídky GolfPlanu uvědomí kromě shora uvedené odpovědnosti, majetnické lásky ke svému nádobíčku a přístupu k benefitům, i další velmi atraktivní obsah pojištění GolfPlan, jako např. náhrada nákladů na členství v klubu, pokud nebudou moci z důvodu golfového úrazu hrát po zbytek sezóny, zaplacení účtenky za oslavu při zahrání Hole in One (a že jich každoročně v ČR mezi Vámi padá docela dost!), výplata obosu 1,5 mil. Kč při trvalé pracovní neschopnosti a mnohem více.

Každý z nás tedy vnímáme vnímáme jinou přidanou hodnotu, kterou máme spjatou s pořízením golfového pojištění.

Autor článku

Daniela Grundel
Daniela Grundel
Chief Sales Officer

Vydáno: 03/09/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 130

Spočítat pojištění