Golf Sezónka a nové možnosti golfu na Moravě

Již jste možná zaznamenali, že v moravské části naší země se formuje uskupení golfových hřišť ve spolupráci se společností TMR (Tatra Mountain Resort). Ta aktuálně provozuje dvě z nich: Kaskáda Golf Resort v Brně a Golf & Ski Resort Ostravice. Velmi úzce navíc spolupracuje s Golf Resortem Olomouc a Grafobal Group Golf Resort Skalica, hned za slovenskými hranicemi. Tyto golfové resorty jistě netřeba představovat. Co možná ale neznáte jsou nové produkty, které jsou zde k dispozici.

Golfistům tak vzniká nová možnost hrát libovolně tato golfová hřiště pod jednou hlavičkou. Pro místní hráče vznikl Central Golf Club, který umožnuje volná green fee čerpat kdykoliv na kterémkoliv ze čtyř zapojených hřišť. Hráči golfu tak mohou libovolně cestovat, nebo hrát na svém hřišti a jen si občas odskočit na partnerské resorty, např. na víkend.

Co je golf sezónka?

Pro všechny golfisty z větší vzdálenosti, kteří na Moravu občas zajedou, nebo zde plánují svou dovolenou je určen produkt Golfová sezónka. Golfová sezónka vám umožní nakoupit 3 green fee (3x18 jamek za 3 500,-Kč), nebo 5 green fee (5x 18 jamek za 4900,- Kč) a dle chyuti je využít na kterém kterémkoliv ze 4 hřišť, v kterýkoliv den a dokonce libovolně kombinovat hry na 9 a 18 jamek. K tomu ještě všichni držitelé golfové sezónky získávají možnost výhodnějšího ubytování přímo na jednotlivých resortech.

Ucelená nabídka v programu GOPASS

Všechny tyto nabídky jsou sdruženy v programu GOPASS. Jedná se o program celé společnosti TMR. Jako držitelé této karty máte přístup k eshopu se zvýhodněnými nabídkami, na golfových resortech čerpáte zvýhodněné ceny na hřišti, doplňkových službách, ale i na hotelech. Za útratu navíc sbíráte body, které následně můžete vyměnit za další služby, případně i za slevu v restauracích na Ostravici a Kaskádě. Tyto výhody jsou pro Vás připraveny nejen na golfu, ale i ve všech ostatních střediscích TMR (lyžařské areály, hotely, restaurace, aquaparky atd. v ČR, Polsku, Rakousku a Slovensku – kompletní přehled zde...)

Klienti GolfPlan mají GOPASS zdarma!

Pokud jste klienty GolfPlanu můžete kartu GOPASS získat zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat na odkazu níže a kartu GOPASS si vyzvednout při vaší nejbližší cestě na Ostravici nebo Kaskádě. Všechny benefity vyplívající z GOPASS, ale můžete začít čerpat ihned po registraci na www.gopass.travel.

Autor článku

Mgr. Jan Kastner
Mgr. Jan Kastner
Golf Manager TMR

Vydáno: 04/02/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 73

Spočítat pojištění