Golf Resort Monachus - Golfové hřiště Mnich a Nová Bystřice

Golfové hřiště Mnich, které je součástí Golf Resortu Monachus je jedním z nejvyhledávanějších golfových hřišť na jihu čech v srdci České Kanady. Na tomto 18ti jamkovém mistrovském golfovém hřišti se každoročně pořádají republikové i mezinárodní profesionální turnaje a hřiště lemované lesy okouzluje golfisty svou nádhernou krajinou. V resortu se pořádají například také známý Monachus Ryder Cup, při kterém se utkává sestava golfistů z Jižních a Středních Čech.

Golf Resort Monachus

Golf Resort Monachus přináší 27 jamek zasazených doprostřed nádherné přírody. Tento resort se nachází na hranici s Rakouskem u malého města Nová Bystřice a nabízí dvě rozdílná golfová hřiště, na kterých si přijdou na své začátečníci í pokročilí hráči golfu. Součástí golf resortu Monachus je veřejné devítijamkové golfové hřiště Nová Bystřice a mistrovské osmnáctijamkové golfové hřiště známé pod názvem Mnich
 

Mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště Mnich

Golfové hřiště Mnich s 18 jamkami a parem 73 bylo otevřeno v roce 2004 a nachází se v nadmořské výšce 600 metrů. Golfové hřiště na Mnichu láká golfisty na nedotčenou přírodu oblasti známé jako Česká Kanada charakteristickou lesy i několika jezírky. Právě lokace tohoto golfového hřiště, která je vzdálená od velkých měst, povyšuje zážitek z hraní golfu na vyšší úroveň. 

Golfové hřiště Nová Bystřice

Devítijamkové golfové hřiště Nová Bystřice bylo prvním veřejným hřištěm v České republice. Není příliš náročné a je oblíbenou volbou začínajících golfistů. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny a nabízí hráčům ideální podmínky nejen pro trénink krátké hry, ale také pro zábavu.

Skvělé jídlo v klubové restauraci

Kam zajít na jídlo po hře golfu? Odpovědí je klubová restaurace, která se nachází přímo v areálu golf resortu Monachus. Restaurace s možností příjemného venkovního posezení a nádherným výhledem do krajiny nabízí denní menu z čerstvých surovin od lokálních dodavatelů i lahodné dezerty a domácí limonády. 

Ubytování v prostorných vilách 3 km od golf resortu Monachus

Golf resort Monachus nabízí také možnost luxusního ubytování v jedné z komfortně zařízených vil, které se nacházejí pouhé 3 kilometry od golfového hřiště. Prostorné vily jsou vhodné pro dvě až šest osob. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň, parkování zdarma i Wi-Fi zdarma. 

Na co nezapomenout než vyrazím na golf?

Pokud se chystáte jít hrát golf do Golf Resortu Monachus nebo na jiné golfové hřiště, nezapomeňte si vždy ověřit, zdali máte platné golfové pojištění, které chrání vás, vaše okolí i vaši výbavu na golf v každé situaci pro příslušnou sezónu golfu.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 02/02/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 251

Spočítat pojištění