Proč si golfisté oblíbili golfové pojištění?

Pojištění je obecně vnímáno jako nutné zlo, ale ne vždy tomu tak musí být. Být pojištěn u GolfPlanu sebou  "kromě nejširší pojistné ochrany na českém trhu" nese i spousty benefitů ve formě volných hracích fee, VIP slev do eshopů a pozvánky na zajímavé akce. Co však primárně vede golfisty k tomu, že chtějí mít golfové pojištění

Musíme přiznat, že nás velmi těší narůstající počet odůvodnění typu „chci mít hlavně pojištění odpovědnosti sám pro sebe, už jsem toho viděl a slyšel na hřišti hodně“, nebo „často cestuji, ať mám jistotu, že vše kolem golfu je pojištěno“, nebo taky „udělal jsem si radost a pořídil si nový putter a driver a konečně mi to lítá, jak má, chci si výbavu pojistit“. 

Tak a tady se zastavíme. Když už se pojišťujete, tak tzv. „bajočko“ spočítáte, kolik stála Vaše výbava a zvolíte jednu ze tří variant hodnoty holí. Nezapomeňte však, že se jedná o soubor pojištěných věcí a každá z nich může mít jinou hodnotu.

S nejvyšší variantou BIRDIE uděláte vždy správné rozhodnutí

Dle našeho průzkumu u prodejců golfového vybavení jsme zjistili, že puttery a drivery jsou nejčastějším artiklem při prodeji holí a setů. Dává to logiku, sami si nyní uvědomíte, že driver a putter měníte mnohem častěji než celý set
Takzvaný „Limit na jeden předmět“ je ukazatel, který Vám snadno napoví, kterou ze tří variant  golfového pojištění zvolit. 

Také Vám prozradíme, že dle našich statistik se při cestování nejčastěji poškodí právě driver. Klasický zlomený krček. 

Letecká společnost pravidelně odmítá odpovědnost za škodu s odůvodněním, že jste neměli dostatečný obal určený k přepravě. A nakonec Vám ještě prozradíme, že někdy naši pojištěnci neměli svůj den a místo toho, aby to při odpalu pěkně cinklo, tak driver zabořili k zapíchnutému týčku. A hádejte, co se stalo.

Tu část s nadávkami a pohledem na poškozený, prasklý driver přeskočím a s profesionálním klidem přejdu na uzavřenou a vyplacenou škodnou událost u GolfPlanu, kde „Limit na jeden předmět“ jasně potvrdil, že si pojištěnec pořídil nový driver za 15 tis. Kč jako ten předchozí.

Popřemýšlejte, co je pro Vás to nejcennější a nejdůležitejší při hraní golfu? Přejeme všem krásnou hru, skvělé zážitky a ať to lítá!

Autor článku

Daniela Grundel
Daniela Grundel
Chief Sales Officer

Vydáno: 21/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 253

Spočítat pojištění