Nejlevnější pojištění GolfPlan začíná již od 1.800 Kč za rok

Ke dni 3. září 2020 byla do kalkulačky pojištění implementována nová funkce, která obsahuje možnost pojištění samostatného balíčku "Golfista + Hra". Jedná se o základní balíček, který zahrnuje pojištění odpovědnosti, úrazu, ošetření stomatologie, hospitalizace, připojištění členství v golfovém klubu v důsledku úrazu, zahrátí Hole in One či proplacení startovného na turnajích. 

Balíček Golfista + Hra je možné od tohoto data tedy sjednat bez návaznosti na pojištění golfových holí + bagu nebo golfového vozíku. Na balíček se vztahují opět možné slevy pro rodiny, vícečlenné skupiny či slevy za pojištění na delší pojistné období než je 12 měsíců.

Jak si sjednat pouze základní pojištění Golfista + Hra?

Postup online sjednání je velice jednoduchý. První krok kalkulačky golfového pojištění obsahuje 3 základní balíčky. Golfista + Hra, Golfové hole + Bag a připojištění golfového vozíku. Pokud si chcete tedy sjednat pouze základní pojištění Golfista + Hra můžete jednoduše kliknout na toogle button (CHCI/NECHCI) v tomto případě NECHCI, u golfových holí a vozíku a tím si jednoduše vybrat variantu, že hole ani golfový vozík nechcete mít pojištěn.

V této souvislosti budete mít vybráno pouze pojištění Golfista + Hra, které obsahuje 3 různé varianty pojistných limitů, ze kterých si jednoduše zvolíte variantu, která vám nejvíce vyhovuje. Pokud by jste si i přesto nevěděli rady nebo potřebovali pomoci, neváhejte se na naši zákaznickou linku kdykoliv obrátit.

Autor článku

Petr Venclík
Petr Venclík
Chief Executive Officer

Vydáno: 03/09/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 723

Spočítat pojištění