Jak funguje a jak vznikl Premium Club GolfPlan?

Nevíte jak funguje, a jak vznikl nápad vytvořit Premium Club GolfPlan? Nevadí, v klidu si sedněte a věnujte 3 minuty svého času, abych vám mohl v následujícím článku přiblížit, co je to Premium Club GolfPlan. Jak funguje, na koho se vztahuje, proč jsme takový loyality program vůbec vytvořili. Hlavní myšlenka založit Premium Club GolfPlan vznikla v dubnu 2020 "na počátku COVID-19" , kdy jsme přemýšleli jakým způsobem pomoci golfovým hřištím zvýšit návštěvnost a podpořit již tak špatně započatou golfovou sezónu, která bude ve většině případů pravděpodobně prodělečná. Tehdy nikdo z našeho týmu GolfPlan netušil, jak revoluční nápad nám vzniká přímo pod rukama. Revoluční jak pro golfisty samotné, tak pro golfové hřiště, eshopy, či firmy nejen v České republice.

Krásné bylo v té době sledovat, jak se každý slušný člověk zapojuje a chce pomoci, ať již formou výroby roušek, či jiným způsobem a všichni tak nějak držíme pohromadě a táhneme za jeden provaz. Byl to příjemný pocit a ten my v GolfPlanu dobře známe. Přesně ten pocit, když nám zákazníci volají na klientskou linku nebo píší emaily, že to co děláme má smysl a posouváme hranice pojištění na zcela novou úroveň. Jak se o vás, naše zákazníky staráme a každý den pro vás vyjednáváme nové a nové benefity, slevy a hledáme další cesty jak vše inovovat, aby jste se cítili s GolfPlanem bezpečně.

Jak tedy funguje GolfPlan Premium Club?

Pokusím se v krátkosti popsat model Premium Club GolfPlan. Jedná se o akviziční program určený pro golfová hřiště, eshopy, promotéry či jiné firmy, které se zapojí do Premium Club GolfPlan skrze vložení svého neveřejného benefitu. V případě golfových resortů se to většinou týk fíček na hru ve formátech: 9 jamek zdarma, 50% sleva na 18 tku, 1x18 + kamarád zdarma či druhá 9 tka zdarma, které zobrazujeme našim zákazníkům v jejich Klientské sekci, kde mohou čerpat vouchery na slevová fíčka či fíčka zdarma.

Nepřeberné množství benefitů, fíček a slev v Premium Clubu

Obchodním cílem není, aby zákazník chodil každé hřiště opakovaně dokola, ale aby si s tímto benefitem šel 1x za rok zahrát jakékoli hřiště zapojené do Premium Club a benefit tak vyčerpal. V současné chvíli si tak naši zákazníci mohou zahrát více než 30 golfových hřišť v jakémkoli volném čase a temínu od pondělí do neděle. Naše nabídka partnerů neustále roste. Počítáme, že do konce letošní sezóny bude v Premium Club zapojeno více než 50% všech hřišť v ČR a postupně pracujeme i na připojení dalších golfových hřišť a resortů ze Slovenska, Rakouska, Německa atd.

Pokud se tedy zamyslíme nad tím, že golfista s naším pojištěním "které stojí od 1.800 - do 4.900 Kč za rok", má přístup k fíčkám v hodnotě kupříkladu 50.000 Kč, domnívám se, že to už je velice slušná porce golfu za takové peníze. Neustále musíme mít také napaměti, že s každým pojištěncem, který naše pojištění čerpá, skutečně plníme naše interní motto "Děláme golf bezpečnějším!". Kromě fíček mají naši pojištěnci možnost čerpat z nepřeberné nabídky slev v eshopech, na ubytování či jiné služby. Premium Club GolfPlan jedním slovem prostě jede.

Spokojení partneři i golfisté na závěr!

Ve výsledku jsou tak spojení jak zákazníci GolfPlan, neboť ušetří nemalé finanční prostředky, tak eshopy či golfové resorty i jiné firmy. Skrze tento program jim přivádíme nové zákazníky, kteří mohou nějaké ty finanční prostředky utratit jinde. Takto dle mého názoru funguje správný byznys - spokojenost je tedy na obou stranách!

Autor článku

Petr Venclík
Petr Venclík
Chief Executive Officer

Vydáno: 08/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 116

Spočítat pojištění