Největší projekt golfových turnajů Golf Tour 2021 s nabídkou 60 turnajů po celý rok nejen v ČR

Zvažujete své zapojení do některé golfové túry v roce 2021? Seznamte se s nabídkou GolfTour.cz. Máme pro vás připraveno mnoho golfových tour, ze kterých si nutně vybere každý golfista. V roce 2021 pořádáme 5 golfových tour a mnoho minisérií golfových turnajů. Pořádáme jak série jednodenních turnajů, tak i vícedenní pobyty v regionech ČR a v zahraničí.

Petr Venclík
CEO GolfPlan ČR
"Pokud patříte mezi golfisty, kteří tráví na hřištích většinu svého volného času, nezapomeňte mít řádně uzavřené golfové pojištění vaší osoby i golfové výbavy."

Prestižní a firemní golfové tour

Prestižní sportovně společenská golfová tour MASTERS Golf Tour 2021 vstupuje do svého 13. ročníku. Série nabídne hráčům desítku turnajů na nejlepších resortech ČR. V polovině sezóny zavítáme na 2 dny golfu do Rakouska do Haugschlagu. Závěr tour je završen tradičním dvoudenním finále na Slovensku na Penati.

Novinkou pro příští rok je luxusní tour MAXX Golf Tour 2021, která v rámci šesti turnajů zavítá na nejlepší resorty v ČR jako je Casa Serena, Oaks, Albatross nebo Beroun. Tour bude komornějšího rázu s kvalitním servisem, cateringem a cenami pro nejlepší hráče. Vítěz tour postupuje na světové finále MaxxRoyal Cup 2021 do tureckého Beleku.

Golfové tour MASTERS a MAXX jsou primárně zaměřeny na firemní klientelu, ale díky svému sportovnímu nastavení je vhodná i pro individuální hráče.

Hráčsky atraktivní golfová tour

Pro milovníky golfu, kteří hrají turnaje často jsou tu i tradiční turnaje EPIC Golf Tour 2021 a BIRDIE Golf Tour 2021. Série EPIC nabídne hráčům v rámci svého již 3. ročníku rovnou dvacítku úterních turnajů v okolí Prahy a vítěz tour se může těšit na dva dny golfu na Penati. BIRDIE Golf Tour vstupuje do své 7. sezóny s dvanácti turnaji na zajímavých hřištích po celé ČR a vítěz tour opět vyhrává 2 dny golfu na Penati.

Vícedenní golfové pobyty v ČR a zahraničí

Kromě sérií turnajů v ČR chystáme i tradiční vícedenní pobyty v ČR a v zahraničí WORLD Golf Tour 2021. Zavítáme tak na 4 dny do Beskyd na Čeladnou, Ostravici a Ropici. Na západě Čech do Mariánských Lázní, Sokolova, Hazlova a Kynžvartu. V zahraničí můžete s nám zavítat na Slovensko, do Rakouska (Haugschlag, Diamond, Adamstal) nebo do Itálie do oblasti Lago di Garda. Jako vzdálenější zahraniční destinace můžete vybrat Turecko (Belek), Thajsko, Tunisko.

Všechny naše golfové akce a projekty nabízí partnerům maximální flexibilitu volby kdy a kde hrát a v jakém počtu hráčů. U nás si můžete zajistit i individuální golfová fee na resorty mimo turnaje.

Věříme, že si v naší bohaté nabídce vyberete i vy. A pokud byste chtěli spojit některý turnaj s vaší společností nebo chtěli připravit váš firemní turnaj na klíč, kontaktujte nás. Naše 14 leté zkušenosti jsou vám k dispozici.

Autor článku

Roman Ságner
Roman Ságner
Pořadatel Golf Tour - Epicon s.r.o.

Vydáno: 17/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 144

Spočítat pojištění