Golf Resort Black Bridge na Černém Mostě

Golf Resort Black Bridge je místem, které ocení i ti nejnáročnější golfisté. Dokonale udržované 18 jamkové golfové hřiště se nachází jen 15 minut od centra Prahy přímo na Černém Mostě a poskytuje veškerý komfort, který pro golf potřebujete. Ať už z v podobě celoročního provozu, luxusnímu ubytování, mytí aut, golfové akademii nebo třeba dětskému klubu. Podle nezávislého ratingu Asociace golfových hřišť a agentury Czech Tourism patří Black Bridge mezi 5hvězdičkové golfové rezorty.

Golfové hřiště Černý Most 15 minut od centra Prahy

O golfovém hřišti Černý Most se dá bez nadsázky říct, že je rájem golfistů. Špičkové 18 jamkové hřiště, které je perfektně dostupné ze samotného centra Prahy autem nebo metrem, se pyšní délkou 6300 metrů. Hřiště, které bylo otevřeno teprve v roce 2011, je vyhledávané také díky tomu, že je vhodné pro všechny typy hráčů. Zelené odpaliště ocení především začínající golfisté s klubovým handicapem 28,1 až 54.
 

Golf Resort Black Bridge otevřený po celý rok

Pokud pro vás golf není pouze záležitostí slunného počasí, přijdete si na své i na podzim i v zimě. Součástí vyhledávaného moderního golfového hřiště Black Bridge Golf Resort je osvětlený diving range s krytými a vyhřívanými odpališti, plochy pro chipping a putting a také indoor golf.

Pro všechny hráče golfu jsou přístupné tři tréninkové mini-jamky a samozřejmostí jsou zkušení golfoví trenéři, kteří jsou připraveni vypilovat vaši hru k dokonalosti, ať už patříte k začátečníkům nebo výkonnostně zaměřeným hráčům. Velmi oblíbené jsou také letní golfové kempy určené dětem a mládeži od 5 do 15 let. 

Moderní apartmány a vyhlášená restaurace

Součástí golfového resortu Black Bridge jsou útulné apartmány přímo na golfovém hřišti. Nechybí ani restaurace, která byla několikrát vyhlášená nejlepší golfovou restaurací v České republice a na Slovensku. 

Golfový resort Černý Most nedaleko od centra Prahy nabízí veškerý komfort i díky možnosti ručního mytí aut, nabíjecí stanici elektromotorů nebo možnosti pronájmu salonku ideálnímu například pro školení, promítání nebo komerční akce. 

Na golf s dětmi

Vy budete hrát golf a děti se budou bavit. Zní vám to dobře? Golfový resort na Černém mostě nabízí hlídání dětí i dětský klub i mnoho zábavy pro vaše miláčky.

Když potřebujete dokoupit výbavu

V případě, že budete chtít dokoupit oblečení, hole nebo další golfové vybavení, můžete kdykoliv navštívit obchod s golfovými potřebami.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 20/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 463

Spočítat pojištění