Golf Club Most

Golf Club Most se nachází v oblasti Velebudické výsypky v Mostě a láká na devíti jamkové golfové hřiště par 70/72, které se nachází v klidném prostředí a svým terénem evokuje typická skotská linksová hřiště. Samozřejmostí jsou také tréninkové plochy a klubovna, která nabízí drobné občerstvení. 

9ti jamkové mostecké golfové hřiště, které je charakteristické mírně zvlněným terénem, osloví začínající i pokročilé hráče. Celková délka odpališť pro muže je 2 852 metrů a pro ženy 2 571 metrů. Součástí Golf Clubu Most je také driving range, putting a chipping green, cvičná jamka, půjčovna holí, klubovna s možností občerstvení a také pro-shop.

O golfovém hřišti v Mostě

Golf Club Most byl založený již v roce 1993 a nabízí hned několik možností členství. Pokud budete chtít hru golfu potrénovat, budou vám i dispozici zkušení trenéři. Club pravidelně pořádá turnaje a nabízí školu golfu pro děti a mládež. V neposlední řadě mostecký golfový klub pořádá také akce pro nehráče. 

Spojení hry golfu a dalších aktivit

Okolí golfového hřiště Most umožňuje obohatit hru golfu také o další aktivity. Hřiště se totiž nachází v blízkosti koupaliště Benedikt a sousedí s mosteckým Hipodromem. Nabízí se tak možnost zpříjemnit si den jízdou na bruslích, procházkami, jízdou na koních nebo třeba koupáním.

I.Golf Club Most nedisponuje vlastní ubytovací kapacitou, ale díky partnerským dohodám může nabídnout hráčům i jejich rodinám zvýhodněné ceny v ubytovacích zařízeních.

Co navštívit v Mostě a okolí?

Jak už jsme uvedli výše, hraní golfu si můžete zpestřit i jinými aktivitami. Návštěvu si jistě zaslouží také město Most, ve kterém žije zhruba 66 tisíc obyvatel. Co se týče památek města, za zmínku rozhodně stojí například hrad Hněvín, kostel Nanebevzetí Panny Marie, barokní špitál svatého Ducha nebo židovský hřbitov.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 15/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 172

Spočítat pojištění