Golf OAKS Prague - licencované golfové hřiště PGA National

OAKS Prague PGA National se nachází nedaleko na jihovýchod Prahy u Netřebic. Vznikl tak unikátní projekt bydlení, který je propojením moderní architektury, tradičního venkova a nejmodernějších technologií ve spojení s golfem. V okolí Středočeských lesů tak nalezneme rezidenční oblast, kde můžete najít bydlení ve spojitosti s přírodou, které zajišťuje zcela nový přístup žití ve městě.

Součástí rezidenčního projektu bydlení je i řada jiných aktivit. Dominantou tohoto rezidenčního projektu je golfové hřiště OAKS Prague PGA National, které jako jediné v České republice získalo licenci značky PGA National pro golfové hřiště. V současné chvíli je k dispozici 9 jamek o délce 6990 m z nejdelších odpališť. Od srpna 2020 má být otevřena i druhá 9 tka. Kvalita golfového hřiště OAKS Prague PGA National je jedinečná a řadí se tak kvalitou k nejlepším světovým golfovým hřištím.

OAKS PGA National Prague navrhoval Kyle Phillips

Je to možná tím, že na projektu golfového hřiště OAKS PGA National Prague se podílel Kyle Phillips, profesionál, který v roce 1997 založil mezinárodní společnost zaměřenou na design golfových hřišť. Pod “rukama” jeho společnosti Kyle Phillips Golf Course Design vznikají golfové hřiště na všech kontinentech a 4 z nich byly oceněny v top ocenění nejlepších 100 golfových hřišť světa.

Jelikož filozofie Kyle Phillipse na tvorbu golfového hřiště je, že by mělo co nejvíce korespondovat s přirozeným reliéfem krajiny, kde se má golfové hřiště nacházet a mít tak svou osobitou charakteristiku odvozenou z existujících přirozených rysů krajiny, byla volba tohoto profesionála pro tento projekt OAKS Prague PGA National bezesporu nejlepší volbou.

Golfové hřiště OAKS Prague se pyšní světovou kvalitou

Golfové hřiště OAKS Prague PGA National se opravdu chlubí světovou kvalitou. Kdo z vás měl možnost vidět golfové hřiště ve Státech v rezidenčních oblastech golfového hřiště bude překvapen tím, jak velká podobnost tady najde. Krásná udržovaná zeleň, kondice hřiště a světovému navržení jamek ve vás vyvolává pocit exkluzivity, které u nás v České republice nemá obdoby.

Golfové hřiště OAKS Prague PGA National spravuje společnost Troon Privé, což jak z názvu této společnosti vyplývá, je hřiště přístupné členům a jejich hostům. I toto zaručuje “punc vyjímečnosti” tohoto resortu. Který nabízí náročnost hry jak pro profesionály, tak pro začátečníky. Ať jste profesionál, nebo začátečník jedno je jisté, hřiště vás naprosto okouzlí a zaujme.

Zajímavosti golfového resortu OAKS Prague

Zajímavostí může být, že golfové hřiště OAKS Prague je zavlažováno z akumulační nádrže shromažďující dešťovou vodu. Což plně využívá myšlenku na “spolupráci” s přírodou celém tomto projektu.  Součástí golfového hřiště OAKS jsou i tréninkové plochy, které kvalitou nemají u nás obdoby. Driving range dlouhý 280 m je upravován stejně jako greeny na celém hřišti.

Kromě golfového hřiště OAKS svým rezidentům bude moci nabídnout možnost aktivního vyžití formou jiných sportovních aktivit jako je například tenisový klub či jezdecké centrum. Celá rezidenční oblast je ojedinělou u nás v České republice, taktéž golfové hřiště, které se na něm nachází vás překvapí svou “světovostí”, kterou znáte z PGA tour z televize :).

Co vše v residenčním resortu OAKS Prague naleznete?

Dominantou golfového hřiště OAKS Prague National PGA je také objekt zámku Netřebice, kde se bude po jeho rekonstrukci nacházet klubovna golfového hřiště, boutique hotel, wellness, spa a restaurace. V uzavřeném residenčním objektu OAKS se budou nacházet obchody, restaurace, pekárna, mateřská školka a spoustu jiných služeb, které rezidentům budou zpříjemňovat bydlení v tomto resortu.

Bydlení nedaleko Prahy v privátním resortu OAKS

Bydlení v rezidenční oblasti OAKS Prague je koncipováno zhruba pro 700 lidí. Možnosti bydlení jsou zde v bytových domech, rodinných řadových domech a luxusních vilách. Okolí bydlení pomáhali vytvářet myslivci a experti na krajinotvorbu, aby bydlení v této první české “chytré vesnici” bylo něčím unikátní a nadčasové.

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 24/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 2733

Spočítat pojištění