Golf Club Lážně Kynžvart

Golf Club Lázně Kynžvart leží na východě Čech, nedaleko města Karlovy Vary. Golfový areál v Lázních Kynžvartu se nachází v prostředí historického anglického parku. Navrhl ho slavný golfový designér Christop Städler. Malebné golfové hřiště Kynžvart má 18 jamek a každá z nich má své vlastní jméno a příběh. Pro golfisty je hra zde opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Kurzy golfu v Golf Clubu Lázně Kynžvart

Nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé golfisty, kteří si chtějí upevnit své dovednost, připravil Golf Club Kynžvart kompletní golfové kurzy s profesionálním trenérem. Za absolvování kurzu můžete také dokonce získat golfové oprávnění HCP 54.

Nechybí ani tréninky pro děti. V rámci dětské akademie učí trenéři své svěřence nejen hrát golf, ale také slušné a sportovní vychování, které je základem sportovní etiky. V létě pak pořádá Golf Club Lázně Kynžvart golfové kempy pro děti.
Golfové lekce si mohou užít také skupiny nebo firmy. Kurz trvá celkem 180 minut a je zakončen puttovací soutěží.

Ubytování na golfovém hřišti Lázně Kynžvart

Přímo v samotném golfovém resortu Golf Club Lázně Kynžvart se můžete ubytovat v tříhvězdičkovém hotelu Metternich. Pobyt můžete navíc jednoduše zkombinovat s golfem, aniž byste oboje řešili zvlášť. Speciální balíček obsahuje přenocování, bohatou snídani a green fee na hřišti Golf Clubu Kynžvart.

Areál hotelu obklopuje zámecký park, který byl dlouho součástí české historie. Projít se tak můžete po stejné cestě, kudy chodíval Goethe a jiné historické postavy. Součástí hotelu je také luxusní restaurace, která ctí tradice a servíruje lokální kuchyni, jejíž kořeny se táhnou až do středověku. Atmosféra, kterou zažijete nad sklenkou vína u praskajícího krbu, je k nezaplacení.

Variant k ubytování je ale mnohem více. Pokud holdujete luxusu, můžete zvolit ještě například mezi nedalekým hotelem v Mariánských Lázních nebo hotelem Falkensteiner. Oba nabízejí čtyřhvězdičkovou kvalitu.

Co dělat v okolí golf clubu Lázně Kynžvart?

Golf Club Lázně Kynžvart sází na jistotu. Kromě toho, že disponuje jedním z nejhezčích hřišť, se nachází v lokalitě obklopené krásnou přírodou. Všechny starosti nechte alespoň na chvíli za hlavou a vydejte se prozkoumávat okolí sami nebo se svou rodinou. Pokud si chcete od všeho odpočinout, proč se na chvíli nezastavit. Nasávejte atmosféru přírody, zpomalte na chvíli a vychutnejte si ten moment klidu.

Pokud ale máte stále dost energie, můžete vyrazit na kolo! Osedlejte svého ocelového oře a vyjeďte na cyklotrasu Horní Lazy – Králův Kámen. 9 kilometrů po asfaltu nebo zpevněném povrchu vhodných pro všechny typy kol. Dobrá zpráva je, že nemusíte být ani zdaleka vítěz Tour de France, zvládne ji každý, kdo už někdy seděl na kole.

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 23/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 143

Spočítat pojištění