Royal Golf Club Mariánské Lázně

Navštivte Royal Golf Club Mariánské Lázně a zahrajte si golf na nejstarším golfovém hřišti v České republice, které bylo založeno již před více než 100 lety v roce 1905. Royal Golf Club Mariánské Lázně se nachází na úpatí Slavkovského lesa, 787 metrů nad hladinou moře. Vyhlášený golfový klub nabízí vše, co od špičkového klubu očekáváte. Dokonale upravené 18ti jamkové golfové hřiště, restauraci i možnost ubytování v luxusních hotelech, které naleznete přímo v okolí hřiště. Golfový klub v Mariánských lázních získal v roce 2003 díky britské královně Alžbětě II. právo užívat prestižní titul Královský golfový klub a stal se dějištěm nejvýznamnější světové amatérské soutěže Evropského mistrovství amatérů družstev

Parametry golfového hřiště v Mariánských lázních

Golfové hřiště Golf Club Mariánské Lázně s 18 jamkami je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť. Hřiště bylo slavnostně otevřeno anglickým králem Edwardem VII. v roce 1905, jedná se tak o jediné hřiště ve střední Evropě, které se pyšní takto bohatou historií. Převážně rovinaté hřiště, které je z velké části obklopeno jehličnatými lesy, nabízí perfektně upravené greeny a také malé a dobře chráněné bunkery.
 

Ubytování a hotely v blízkosti golfového hřiště v Mariánkách

Chcete si užít jedno z nejkrásnějších českých lázeňským měst co nejvíce? Využijte ubytování v blízkosti golfového hřiště. V blízkosti Royal Golf Club Mariánské Lázně se nachází hned několik hotelů s nabídkou výhodných golfových balíčků. Za zmínku rozhodně stojí čtyřhvězdičkový Parkhotel Golf Mariánské Lázně, čtyřhvězdičkový Golf Hotel Morris Mariánské Lázně nebo pětihvězdičkový hotel Esplanade Spa & Golf Resort.

Vyhledávaná restaurace Royal Spoon Restaurant

Pokud během hraní golfu dostanete hlad nebo chuť na něco dobrého, doporučujeme k návštěvě Royal Spoon Restaurant. Tato oblíbená restaurace se nachází v jedinečných prostorách královského golfového klubu. Restaurace denně nabízí snídaně, polední menu, domácí zákusky i lahodné nápoje a koktejly. Nabídka restaurace, která také organizuje oslavy a galavečery, je založena na čerstvosti všech produktů. Restaurace spolupracuje s místními farmáři, od kterých odebírá poctivé české suroviny. 

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 26/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 341

Spočítat pojištění