Golf Resort Albatross Vysoký Újezd u Prahy

Albatross Golf Resort je golfovým resortem, o kterém se mluví jako o jednom z nejlepších golfových hřišť v České republice. Špičkový golfový resort Albatross najdete v nádherném prostředí v obci Vysoký Újezd na okraji Prahy. Golfový resort Albatross, vzdálený pouhých 30 minut od centra Prahy, nabízí 18 jamkové profesionální hřiště s parem 72 a hodnocením USGA Course Rating 75,1 a Bogey Slope Rating 147. 

Hřiště Golf Resort Albatross se rozkládá na ploše zhruba 80 hektarů a celková délka hřiště z černých odpališť se rovná neuvěřitelných 6858 metrů

Zajímavostí je, že golfové hřiště bylo dějištěm turnaje Ladies European Tour v roce 2011 a 2012 a turnaje EUROPEAN TOUR D+D REAL CZECH MASTERS v letech 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 a 2019. Golfové Hřiště Albatross je v neposlední řadě oficiálním členem sítě EUROPEAN TOUR DESTINATION od roku 2016. Je to tedy jediný golfový resort v ČR, který je členem ETD.

Špičkové golfové hřiště Albatross u Prahy navržené Keithem Prestonem

Na návrhu golfového hřiště Albatross má zásluhu přední golfový architekt Keith Preston. I přesto, že bylo hřiště otevřeno teprve v roce 2009, pyšní se celou řadou prestižních ocenění.

Mluvit můžeme například o umístění v TOP 100 Golf Courses Continental Europe v roce 2019 nebo o titulu nejlepší golfové hřiště České republiky roku 2017 podle internetového portálu top100golfcourses.com. Součástí golfového resortu Albatross jsou konferenční prostory, golf shop a luxusní restaurace. 

Výjimečná restaurace Kogo v golfovém resortu Albatross

Pokud si potrpíte na skvělé jídlo, získá si vás restaurace Kogo, jejíž nabídka je koncipována tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější klienty

Vybírat můžete z velkého množství kvalitních surovin, ať už v kategorii maso, ryby, těstoviny nebo třeba domácí dezerty. Pokud si přijedete zahrát golf už ráno, jistě oceníte i snídaňové menu a nabídku drobného občerstvení. Samozřejmostí jsou také pečlivě vybraná vína a šampaňské.

Hosté golfového resortu Albatross mají také k dispozici Albatross Bar určený pro relaxaci, jehož součástí je také VIP salonek. Pro členy klubu je navíc připravena sleva na nabídku restaurace Kogo ve výši 10 %. 

Golfová akademie na hřišti Albatross s nepřekonatelnou výukou

Pozornost si bezesporu zaslouží také golfová akademie Albatross, která je vyhledávaná díky svým lekcím tréninku i seminářům vedeným golfovými velikány mezi které patří například externí trenér české golfové reprezentace David Carter nebo člen PGA a kouč České golfové federace Marek Nový. 

Albatross Golf Academy nabízí výuku pro všechny golfisty od začátečníků až pro profesionály v jakémkoliv věku.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 22/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 340

Spočítat pojištění