Magazín ze světa golfu GolfExtra.cz

Chcete mít vždy přehled o nejnovějších informacích a zprávách ze světa golfu? Pak začněte sledovat stránky GolfExtra.cz, na kterých se dozvíte vše, co chcete o golfu vědět. Co za informace na těchto stránkách GolfExtra.cz nejdete?

Všechny milovníky golfu jistě potěší, že na stránkách GolfExtra.cz najdou aktuální informace o golfu přehledně seřazené do jednotlivých kategorií. Na stránkách můžete snadno přejít k aktuálním tématům nebo si přečíst nejčtenější články webu. Na hlavní straně si můžete také prohlédnout nejnovější fotografie. Web je rozdělený do kategorií Zprávy, Bleskovky, Speciály, Komentáře a Fotografie. 

Speciály a komentáře webu GolfExtra.cz

Co najdete v kategorii Speciály? Nejnovější informace o The Open, US Open, Czech Masters, Czech Challenge a také zprávy o jednom z nejslavnějších golfistů světa, kterým není nikdo jiný než Tiger Woods. Jak už název sekce Komentáře napovídá, najdete zde komentáře Honzy Faita, jehož jméno je spojené s časopisem Golf Digest a také televizní stanicí Golf Channel.

Sledujte GolfExtra.cz na sociálních sítích

Pokud nechcete, aby vám zajímavosti ze světa sportu utekly, sledujte GolfExtra.cz taky na sociálních sítích. A jaké? Například na Facebooku, YouTube, Twitteru a Instagramu.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 17/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 55

Spočítat pojištění