Golfshop4YOU

Golfové obchody
Golf Hostivař,  Hornoměcholupská 300,  109 00 Praha 10

Golfshop4YOU v březnu 2022 otevřel nový obchod golfových výrobků přímo u 18-ti jamkového golfového hřiště Galerie Golf Hostivař. Z prodejny mohou zákazníci dojít na driving range nebo odpaliště no.1 skutečně za pár kroků. Golfová prodejna Golfshop4YOU nabízí zajímavý, rozsáhlý a široký sortiment golfového vybavení všeho druhu, včetně zboží, které je skutečně ihned k dispozici a skladem. Pracovníci nové prodejny a eshopu mají více než 15-ti leté zkušenosti v oblasti prodeje golfového vybavení a výrobků pro golf.

Co můžete v Golfshop4YOU zakoupit?

Golfshop4YOU je výhradním a autorizovaným prodejcem všech světových i prémiových golfových značek. Mezi hlavní značky patří například TaylorMade, Callaway, Bridgestone Golf, Nike Golf, Under Armour, JuCad, PG Powergolf, Davies caddy, Mizuno, Bettinardi, Lottusse, Golfino, Daily Sports, Benross Golf, Bag Boy, Bennington, Sun Mountain, LYNX, Nikon, Garmin, Backtee, Golf Pride, Super Stroke a mnoho dalších značek. V prodejně si také můžete vybrat z celé řady míčků, bot, tréninkových pomůcek, doplňku i golfového oblečení.

V budoucnosti plánuje Golfshop4YOU držet na svém skladě skutečně velkolepé objemy zboží. Více než 300 golfových vozíků, 400 golfových bagů a přes 70.000 golfových míčů. Členové Galerie Golf Hostivař se také mohou těšit na zajímavé členské ceny a celou řadu výhod.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Golf Hostivař, 

Hornoměcholupská 300, 

109 00 Praha 10

Spočítat pojištění