Bestgolf.cz

Golfové obchody
Křimovská 384 184 00 Praha 8

Náš golfový obchod Bestgolf.cz má tradici již od roku 2000. Za dobu provozu eshopu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací. Nespornou výhodou našeho eshopu je rychlost vyřizování objednávek, individuální přístup, profesionální služby a široká nabídka za zajímavé ceny

Máme vlastní sklad zboží, což zaručuje rychlé dodání většiny výrobků, pečlivou výstupní kontrolu a kvalitní zabalení proškoleným personálem. Dodání skladového zboží se u nás pohybuje od 1 do 2 pracovních dní. Nabízíme maximum informací o produktech, včetně detailních obrázků a dostupných videí. Pokud si nevíte s výběrem zboží rady, nebojte se nám napsat nebo zavolat, rádi vám poradíme.

Slevy a výprodejové akce na Bestgolf.cz

Na Bestgolf.cz pravidelně najdete slevové a výprodejové akce. Pokud naleznete u konkurence lepší cenu, budeme se snažit poskytnout vám výhodnější nabídku. 

Navštivte nás v kamenné prodejně o rozloze 200 metrů čtverečních, kterou najdete v praze. Zboží si můžete nejen vyzvednout, ale i prohlédnout a vyzkoušet.

Dále nabízíme fitting holí od značek Callaway, Titleist, Srixon a Ping. Na našem indoor simulátoru vybaveném nejmodernějším zařízením Trackman 4 Vám budeme schopni poradit, jaké hole jsou právě pro vás vhodné a proč. Zařízení Trackman 4 nám totiž pomůže do detailu zanalyzovat Váš švih a let míče, což je základem pro správný výběr holí. Toto špičkové zařízení jsme vám schopni nabídnou i ve formě golfového simulátoru a her na světoznámých golfových hřištích.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Křimovská 384

184 00 Praha 8

Spočítat pojištění