GolfStars.cz - eshop a prodejna golfových potřeb

GolfStars.cz je internetový i kamenný obchod se zaměřením na prodej golfových potřeb. Golf Stars nabízí široké kompletní vybavení pro golfisty značek od známých a renomovaných značek Titleist, Callaway, TaylorMade, Srixon, Cleveland. Kromě internetového obchodu provozuje také kamennou prodejnu v Ostravě Porubě, na které si golfisté mohou vybrat z nepřeberné nabídky golfových potřeb.
 

 

Sortiment u GolfStars

Šíře a kvalita poskytovaných služeb je pro GolfStars základem, sortiment čítá tisíce produktů, přesto se neustále rozrůstá tak, aby zákazníci měli co největší možný výběr. GolfStars je známá svým osobním a proaktivním přístupem ke každému zákazníkovi a objednávce. Expresní dodání zboží, garance vrácení peněz, výměna zboží nebo vyřízení reklamací jsou samozřejmostí. Většina objednaného zboží je v skladem a zákazníkům odeslána do 24-48 hodin.

U GolfStars.cz můžete nakoupit například golfové hole, golfové míče, oblečení, obuv, bagy, golfové vozíky, gripy a shafty a mnoho doplňků. Obchod nabízí všem golfistům také profesionální fitting, kdy dle statického a dynamického měření mohou sestavit hole na míru. K měření se používá přístroj FlightScope X2 a fitting je možné provést pro značky Callaway, Srixon, XXIO, Cleveland, Titleist nebo TaylorMade. Cena fittingu na míru stojí 890.- Kč.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 02/04/2022

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 92

Spočítat pojištění