GolfCentrum.cz - váš průvodce světem golfu

GolfCentrum.cz je internetový obchod se zaměřením na prodej golfových potřeb a vybavení. Golf Centrum nabízí široké kompletní vybavení pro golfisty značek od známých a renomovaných značek Cobra, Titleist, Callaway, TaylorMade, Srixon, Cleveland. Kromě internetového obchodu provozuje také 3 kamenné prodejny Golfcentrum Waltrovka, Golfcentrum Albatross a Golfcentrum Radotín, na kterých si golfisté mohou vybrat z nepřeberné nabídky golfových potřeb. 

Šíře a kvalita poskytovaných služeb je pro GolfCentrum základem, sortiment čítá tisíce produktů, přesto se neustále rozrůstá tak, aby zákazníci měli co největší možný výběr. GolfCentrum je známé svým osobním a proaktivním přístupem ke každému zákazníkovi a objednávce. Expresní dodání zboží, garance vrácení peněz, výměna zboží nebo vyřízení reklamací jsou samozřejmostí. Většina objednaného zboží je v skladem a zákazníkům odeslána do 24-48 hodin.
 

 

Golfové hole na Golfcentrum.cz

Kvalitní výbava je pro hru to nejdůležitější. Golfové hole je tedy nutné vybírat s uvážením a nejlépe se poradit s odborníky. Na GolfCentru.cz naleznete všechny typy golfových holí. Od Driverů, přes železa až po Puttery. Vybírat můžete i z golfových setů, nebo výbavy pro své ratolesti. Zapomenout byste také neměli na správný fitting holí. Ve spolupráci s profesionálními odborníky a nejnovější měřící techniku Trackman Pro Vám sestavíme Vaše vybavení přesně na míru, a tím značně zlepšíme Vaši hru.

Golfové míče a oblečení

Na GolfCentrum si můžete vybrat golfové míčky všech známých a oblíbených značek. Nabízíme golfové míčky Callaway, Srixon, TaylorMade, Titleist, Pinnacle nebo Strata. Všechny zakoupené golfové míče Vám zdarma potiskneme.

I na golfovém hřišti se pohybuje módní policie. Chcete přeci před svými přáteli, nebo obchodními partnery vypadat perfektně.Golfové oblečení, které kopíruje poslední trendy v oblékání, si můžete vybrat jak tady na internetu, nebo odzkoušet v našem obchodě na hřišti Golf Club Praha nebo Golf Resort Albatross.

Prodej golfových vozíků

Svou energii byste měli soustředit především do hry a do odpalu. Proč se tedy unavovat při nošení bagu? Golfové vozíky Vám ulehčí pohyb po golfovém hřišti. V našem obchodě si vyberete vozíky ruční i elektrické, pro dospělé i pro děti.
 

 

Fitting a servis na GolfCentrum

Golf Centrum nabízí fittingové služby ve spolupráci s profesionálními odborníky, kteří používají nejnovější verzi profesionální měřicí techniky Trackman Pro. Tato radarová jednotka zobrazuje celou trajektorii rány od 2 až do 360 metrů. Navíc každou ránu promítá ve 3D společně s 26 daty o impactu a letu míče v reálném čase. Právě pro tyto své vlastnosti je také nejvyužívanějším zařízením pro fitting a výuku golfu na celém světě.

Tým odborníků z Golf Centra využívá mimo nejmodernější techniky také poslední modely kompletních fittovacích sad od společností Titleist, Callaway, Srixon a TaylorMade. V Golf Centru je club fitting příjemným a poučným zážitkem pro každého bez ohledu na věk a výkonnost. Fitting s Trackmanem vám sestaví vaše vybavení přesně na míru, čímž značně zlepší vaši hru.

Golf Centrum provádí také servis a opravy všech modelů a značek golfových holí. Informujte se na emailu info@golfcentrum.cz nebo tel.: +420 607 977 987.

Sleva na nákup zboží!

Pro všechny pojištěnce GolfPlan je sleva na nákup zboží v kamenných prodejnách nebo v eshopu Golf Centrum ve výši 15%. Pro uplatňení benefitu se jednoduše přihlašte do Klientské sekce a vašeho účtu na GolfPlan.cz

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 03/04/2022

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 83

Spočítat pojištění