Penati Golf Resort

Golfová hřiště SK
Šajdíkove Humence 453, 906 07, Šajdikove Humence Slovenská republika

Penati Golf Resort je 36-ti jamkový golfový resort, který si při návštěvě Slovenska rozhodně musíte zahrát. První 18-ti jamkové hřiště Legend Course bylo postaveno podle plánů Nicklaus Design a splňuje standardy USGA na úrovni světové PGA. Nově vybudované hřiště Heritage Course, které navrhl Jonathan Davison a tvaroval Mick McShane, navazuje na skotské tradice a nabízí nezapomenutelné výzvy i pro ty nejzkušenější golfisty. Golfový resort Penati se díky své neopakovatelné scenérii a rozmanitosti aktivit stává protipólem únavné dynamiky života. Zelená oáza v krásné krajině s velkým jezerem obklopeným slunnými plážemi a romantickými zákoutími vám poskytne dokonalý zážitek.

Penati Golf Resort byl otevřen v srpnu 2012, se nachází nedaleko města Senica, asi hodinu jízdy severně od hlavního města Slovenské republiky Bratislavy, pouhých 37 km od rakouských hranic a 150 km od Vídně. Stejně snadno se do Penati Golf Resortu dostanete z Brna a Prahy. Jedná se o největší golfový areál na Slovensku. Golf Resort Penati se rozkládá na velkorysém pozemku o rozloze 540 akrů, který je obdařen písčitou půdou, borovicemi, je zde mnoho stříbrných bříz i vřesů. Doplňují je jezera, okolní lesy protkané běžeckými tratěmi, travnaté tenisové kurty a rozsáhlá obytná zástavba. Hřiště Heritage se od roku 2013 umisťuje v žebříčku 100 nejlepších golfových hřišť střední Evropy. Investice do realizace celého projektu dosáhla výše než 20 milionů eur.

Na golfové nadšence čekají jedinečné momenty, jako je 716 metrů dlouhý par 6 s 11 odpališti - nejdelší jamka v Evropě - a zároveň si mohou vychutnat nádherné prostředí uprostřed voňavých borových lesů a třpytivých písečných dun. Restaurace a rekreační zařízení resortu poskytují vše pro dokonalé zakončení dne. Díky své poloze a velikosti je Penati Golf Club na Slovensku neopakovatelným projektem a stal se skutečným rájem pro aktivní golfisty a jejich rodiny, přátele a všechny, kteří rádi poznávají nové lidi a užívají si aktivního a zdravého životního stylu.

Golfové hřiště Penati Golf Resort

Nezapomeňte, než vyrazíte za golfem na Penati

Pokud se chystáte vyrazit hrát golf do Penati Golf Resortu, nezapomeňte si vždy ověřit, zdali máte platné golfové pojištění, které chrání vás, vaše okolí i vaši výbavu na golf v každé situaci.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Šajdíkove Humence 453,

906 07, Šajdikove Humence

Slovenská republika

Spočítat pojištění