Golfové vybavení a oblečení Adidas

Německá světoznámá značka Adidas, která byla založena již v roce 1924, je již od svého vzniku nerozlučně spojena se světem sportu i výrobou golfového oblečení. Jedná se o přední světovou firmu, která vyrábí sportovní oblečení, obuv a další sportovní potřeby, včetně kvalitního vybavení na golf. Jaká je historie této slavné značky Adidas? A proč si tuto značku oblíbili golfisté ze všech koutů světa?
 

 

Informace a historie značky Adidas

Značka Adidas, jejíž produkty snadno poznáte podle známého loga v podobě tří černých proužků, byla založena v roce 1924 bratry Adolfem a Rudolfem Dasslerovými, v této době nesla značka jméno Gebrüder Dassler Schuhfabrik. Dodnes Adidas sídlí v bavorském městě Herzogenaurach. O 24 let později se cesty bratrů rozdělily a každý z nich si založil vlastní, a nutno dodat, že velmi úspěšnou, firmu. Rudolf představil značku Puma a Adolf značku Adidas. Název firmy je odvozen od jména zakladatele, tedy Adolf (Adi) Dassler (Das).

S Adidas se na golf obléknete od hlavy k patě

Značka Adidas přináší širokou nabídku golfové obuvi, golfového oblečení i golfových doplňků v podobě přikrývek hlavy, golfových opasků a ponožek. V portfoliu značky Adidas najdete také kvalitní golfové míčky. Adidas se svou nabídkou myslí na muže, ženy a také na děti. Oblečení, obuv i doplňky na golf Adidas si oblíbili i slavní hráči golfu, takže o jejich kvalitě nemůže být pochyb. Známá značka představila několik golfových kolekcí. Pojďme si některé z nich přiblížit.
 

 

Kolekce Adidas Adicross

Oblíbenou golfovou kolekcí značky Adidas je kolekce Adicross. Tato kolekce Adidas Adicross přináší golfovou obuv i oblečení, které je inspirované městským stylem a je navržené tak, aby umožňovalo plynule přecházet z hřiště do všedního života. Oblečení této kolekce si chválí i jeden z nejlepších hráčů světa Dustin Johnson, který oceňuje, že oblečení využije nejen při golfu, ale také při jiných venkovních aktivitách.

Kolekce Adidas Adipure

Další kolekce, která je mezi hráči golfu velmi oblíbená, je kolekce Adidas Adipure. Také tato kolekce přináší golfovou obuv a oblečení, které je navržené s ohledem na moderní vzhled, funkčnost a maximální komfort.

Adidas obuv CodeChaos

Kolekce golfové obuvi Adidas CodeChaos reaguje na skutečnost, že se golf neustále vyvíjí a snaží se nabídnout protipól ke konzervativnímu oblečení a obuvi. Boty z této kolekce se proto nebojí barev a moderního designu.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 23/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 216

Spočítat pojištění