Jaké slevy mohou zákazníci GolfPlanu využít?

V dnešní době, nejen “covidové”, téměř každý z nás přemýšlí nad tím, jak nejlépe ušetřit co nejvíce peněz na všem a všude kde se dá. S tím myslíme lze zcela souhlasit. Posouzení finančních nabídek nejen o bankovních institucí, pojištoven, ale i společností, které prodávají běžné zboží či produkty je v dnešní době naprosto rozumné.

GolfPlan, poskytující pojištění všem golfistům samozřejmě nezůstává v pozadí a nabízí velké množství výhodných cen a slev pro své nové i stávající klienty, kteří pak mají možnost využít nejen velkou variabilitu možností samotného pojištění, ale také různá cenová zvýhodnění.

Golfové pojištění se tak nemusí stát finančním břemenem, ale výhodnou možností jak být nejen pojištěn, ale čerpat řadu výhod a benefitů, které mohou klienti využívat během celého období, kdy je pojištění aktivní.

Rodinné slevy a slevy vtahující se na delší pojistné období než 1 rok

První velkou “slevou” a nespornou výhodou, je možnost uzavřít golfové pojištění GolfPlan na delší pojistné období ( pojistné delší nežli 1 rok ). Cena pojištění se potom stává výhodnější až o 10% a tím vám přináší v přepočtu nejen menší finanční náklady, ale také prostor, že nemusíte každý rok myslet na to pojistku znovu uzavírat, což je také velice praktické. Na pojištění, které je uzavřeno na dobu 2 let se vztahuje 5% sleva a na pojištění uzavřené na 3 roky pak 10% sleva.

Sledováním marketingových a reklamních akcí na samotných webových stránkách GolfPlan, golfových turnajích pořádaných či sponzorovaných po celé ČR, promo akcích, internetu či na sociálních sítích, získáváte možnost čerpat velké množství dalších slev, které jsou tímto způsobem klientům nabízeny v podobě unikátních slevových voucherů. Jedná se o slevové kódy platné na určité období, které můžete uplatnit při online sjednání Vašeho golfového pojištění

GolfPlan ve své nabídce výhodných slev myslí i na rodiny, kde můžou slevy využívat členové jedné rodiny v počtu 2+ ( 2 a více lidí ). Podmínkou získání výhodné slevy až do 20% je společné bydlení rodiny (např. otec, matka, dcera, syn), případně společné příjmení (bratr, sestra, švagrová). Zkrátka GolfPlan neustále myslí i na rodiny, které mají výhodnější ceny nebo hromadné slevy.

Na pojištění pro 2 osoby se vztahuje sleva ve výši 5%, v případě pojištění 3 osob rodiny pak sleva ve výši 10%. Pokud jste 4 máte nárok na slevu ve výši 15% a na velkou rodinu s 5 a více osobami se vztahuje 20% sleva!

Celkově kombinace pojištění pro 5 lidí a na 3 roky sebou přináší celkovou slevu ve výši 30%.

Sleva pro flotilu aneb skupina přátel čítající více než 5 osob

Nejen na rodinu, ale také na slevu pro partu golfových přátel, GolfPlan myslí. Zde golfové pojištění GolfPlan nabízí možnost flotilového pojištění 5+ ( 5ti a více lidí ), kde se mohou výhodněji pojistit skupiny přátel a kamarádů, kteří rádi tráví čas na golfových hřištích a hrají golf po celém světě.

Přes všechny tyto výhodné slevy a nabídky je největším přínosem pro všechny pojištěnce Premium Club od pojištění GolfPlanu. Klienti, kteří uzavřeli golfové pojištění mohou čerpat obrovské množství benefitů a výhodných nabídek, které jsou zcela exkluzivní a jedinečné. Všechny benefity, které jsou k dispozici mohou zákazníci čerpat neomezeně po celou dobu pojištění "pokud se nejedná o jednorázové vouchery" a vznikají ryze pro GolfPlan. Zákazníci je tedy jinde po internetu či v nabídkách golfových resortů nemohou naleznout nebo získat. 

Ať se již rozhodnete uzavřít golfové pojištění GolfPlan v jakékoliv variantě, vždy získáváte daleko víc, něž jen běžné pojištění vás a vašeho okolí či golfového vybavení, ale velké množství benefitů, které se vám násobně vrátí a k tomu si s klidem užijete hru a cokoli se vám při hře přihodí, tak vás golfové pojištění vždy ochrání.

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 09/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 1469

Spočítat pojištění