Jaké slevy mohou zákazníci GolfPlanu využít?

V dnešní době, nejen “covidové”, téměř každý člověk přemýšlí nad tím, jak nejlépe ušetřit co nejvíce peněz na všem kde se dá. S tím myslíme lze zcela souhlasit. Posouzení finančních nabídek nejen o bankovních institucí, pojištoven, ale i společností, které prodávají běžné zboží či produkty je v dnešní době naprosto rozumné.

GolfPlan, poskytující pojištění všem golfistům samozřejmě nezůstává v pozadí a nabízí velké množství výhodných cen a slev pro své nové i stávající klienty, kteří pak mají možnost využít nejen velkou variabilitu možností samotného pojištění, ale také různá cenová zvýhodnění.

Golfové pojištění se tak nemusí stát finančním břemenem, ale výhodnou možností jak být nejen pojištěn, ale čerpat řadu výhod a benefitů, které mohou klienti využívat během celého období, kdy je pojištění aktivní.

Výhodné slevy, které mohou čerpat zákazníci GolfPlan

První velkou “slevou” a nespornou výhodou, je možnost uzavřít golfové pojištění GolfPlan na delší pojistné období ( pojistné delší nežli 1 rok ). Cena pojištění se potom stává výhodnější až o 10% a tím vám přináší v přepočtu nejen menší finanční náklady, ale také prostor, že nemusíte každý rok myslet na to pojistku znovu uzavírat, což je také velice praktické.

Sledováním marketingových a reklamních akcí na samotných webových stránkách GolfPlan, golfových turnajích pořádaných či sponzorovaných po celé ČR, promo akcích, internetu či na sociálních sítích, získáváte možnost čerpat velké množství slev, které jsou tímto způsobem klientům nabízeny v podobě unikátních slevových voucherů. Jedná se o slevové kódy platné na určité období, které můžete uplatnit při online sjednání Vašeho golfového pojištění.

GolfPlan ve své nabídce výhodných slev myslí i na rodinu jako celek, kde můžou slevy využívat členové jedné rodiny v počtu 3+ ( 3 a více lidí ), kde podmínkou získání výhodné slevy až do 20% je společné bydlení běžné rodiny (např. otec, matka, dcera, syn), popřípadě společné příjmení (bratr, sestra, švagrová). Zkrátka je zde myšleno výhodnější ceny a hromadné slevy pro pojištění rodin.

Sleva pro flotilu nebo partu přátel a benefity

Nejen na rodinu, ale také na slevu pro partu golfových přátel, GolfPlan myslí. Zde golfové pojištění GolfPlan nabízí možnost flotilového pojištění 5+ ( 5ti a více lidí ), kde se mohou výhodněji pojistit skupiny přátel a kamarádů, kteří rádi tráví čas na golfových hřištích po celém světě.

Přes všechny tyto výhodné slevy a nabídky je největším přínosem pro všechny pojištěnce prémiový VIP program pojištění GolfPlanu. Zde klienti, kteří uzavřeli golfové pojištění mohou čerpat obrovské množství benefitů a výhodných nabídek, které jsou zcela exkluzivní a jedinečné. Všechny benefity, které jsou k dispozici mohou zákazníci čerpat neomezeně po celou dobu pojištění "pokud se nejedná o jednorázové vouchery" a vznikají ryze pro GolfPlan. Zákazníci je tedy jinde po internetu či v nabídkách golfových resortů nemohou naleznout či získat. 

Ať již se rozhodnete uzavřít golfové pojištění GolfPlan v jakékoliv variantě, vždy získáváte daleko víc, něž jen běžné pojištění vás a vašeho okolí či golfového vybavení, ale velké množství benefitů, které se vám násobně vrátí a k tomu si s klidem užijete hru a cokoli se vám při hře přihodí, tak vás golfové pojištění vždy ochrání.

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 09/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 239

Spočítat pojištění