Golf Los Palos Tenerife Španělsko

Golfové hřiště Los Palos, které se nachází na Tenerife ve Španělsku je se svým mírným sklonem ideální pro hráče, kteří chtějí trénovat a vylepšovat svou krátkou hru, začátečníky, rodiny nebo lidi, kteří mají méně volného času na golf. Délka a náročnost dělají z tohoto 9 ti jamkového golfového hřiště Los Palos s PAREM 27 místo, kde můžete vždy pohodlně hrát. Golfové hřiště Los Palos Tenerife ve Španělsku má otevřeno 365 dní v roce, aby si každý golfista mohl kdykoli užít svého golfu.

Hřiště bylo otevřeno v prosinci 1994 a navrhl jej prestižní golfista José María Olazábal (Integral Golf Design) v oblasti se snadným přístupem, příjemnými teplotami a téměř bez větru. Golfové hřiště Los Palos ve Španělsku je schváleno Královskou španělskou golfovou federací a bylo také schváleno jako Pitch & Putt, který je stále u všech golfistů po celém světě populárnější.

Z klubovny s velkou terasou je vidět přímo na golfové hřiště a cvičné plochy. Je zde velmi příjemná atmosféra, kde si kromě golfu můžete užít také restauraci, golfový obchod, sprchy a šatny. Součástí celého komplexu je také golfová škola s profesionály PGA, driving range, chipping y putting green, kde jsou individuální nebo skupinové kurzy probírány v několika jazycích. Zahrát si golf na 9 jamek (1 hodina) nebo 18 jamek (2 hodiny a 15 minut), v závislosti na čase, který máte k dispozici.

Nepřehlédněte: 5 tipů na vyjímečná golfová hřiště ve Španělsku

Clubhouse a restaurace v Los Palos Tenerife

Clubhouse of Golf Los Palos, který se nachází na jihu Tenerife, má veřejně přístupnou barovou restauraci s velkou terasou a zahradou, ze které si můžete užít krásný výhled na celé golfové hřiště a na západ slunce. Uvnitř najdete salonek vybavený pro čtení mezinárodního tisku a televize, stejně jako obchod s golfovým vybavením a suvenýry na hřišti. Ráno najdete vynikající snídaně a v poledne můžete ochutnat pokrmy připravené pro všechny chutě, včetně jídelního lístku nebo doporučení pro danný den. Večer, když hra končí, je nejlepší čas na relaxaci si můžete vychutnat dobré dringy, kávu nebo koktejly, čímž vyvrcholí Váš kompletní a sportovní golfový den na Tenerife.

Počasí na golf Tenerife Španělsko

Na Tenerife je skoro stále hezky. V porovnání s Evropou to platí hlavně v zimě, ale i v létě je na Tenerife lépe než třeba ve zbytku Španělska, protože je tu chladněji. Oceánský proud ze severu od Evropy podél břehů Afriky je chladný, takže příjemně Kanárské ostrovy ochlazuje. I tak má voda teplotu kolem dvaceti stupňů i v zimě, takže koupat a hrát golf se zde dá po celý rok.

Na co nezapomenout před cestou za golfem na Tenerife?

Nezapomeňte před cestou za golfem na Tenefie mít řádně uzavřené cestovní pojištění a pojištění GolfPlan, které chrání Vás, vaše okolí a především Vaše golfové vybavení i příslušenství proti krádeži, poškození nebo ztrátě.

Autor článku

Zuzana Heřínková
Zuzana Heřínková
Assistant Head Copywriter

Vydáno: 09/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 212

Spočítat pojištění