Golf Club Molitorov u Prahy

Golf Club Molitorov je golfové hřiště, které se nachází pouze 25 kilometrů jihovýchodně od Prahy. Golfový klub Molitorov, který byl založený v roce 2002, láká hráče golfu na dokonale upravené 18 ti jamkové golfové hřiště s parem 72 zasazené do krásné krajiny a také na možnost ubytování přímo v areálu a relaxaci v nově vystavené finské sauně. Golf Molitorov je součástí malého městečka Kouřim, která je dle kronik nejstarším městem v Čechách. Kouřim je městem knížete Lecha a nachází se zde pravděpodobný geografický střed Evropy

18ti jamkové golfové hřiště v Molitorově přináší krátké i dlouhé jamky. Krátké jamky charakterizuje technická náročnost a ty dlouhé zase velké vzdálenost od odpaliště ke greenu. Nedílnou součástí hřiště je řada keřů, stromů i náročných bunkerů. Prvních devět jamek se nachází v třešňovém sadu a druhá devítka, která je méně náročná, na rovné pláni. Výhodou tohoto hřiště je, že když drive bude nepřesný, ve většině případů se vám podaří míček najít. Nejkratší jamka číslo 14 měří z dámských odpališť 96 metrů a nejdelší jamka číslo 13 měří 530 metrů z mistrovských odpališť.

Členství v golf clubu Molitorov

Golf club Molitorov byl založený v roce 2002 jako sdružení občanů a v roce 2004 započala výstavba prvních devíti jamek. Po roce 2005 začala výstavba dalších devíti jamek. Pokud se chcete stát členy tohoto golfového klubu, máte na výběr hned z několika variant členství. Samozřejmostí je možnost výuky golfu u školených trenérů, pod jejichž vedením je možné získat zkoušku o herní způsobilosti.

Každoročně se na golfovém hřišti v Molitorově hraje turnaj zvaný Molíčko Tour, který je hojně navštěvován a nabízí kapacitu až 120 hráčů na každém z 15 turnajů. Členové golfového klubu Molitorov samozřejmě hrací FEE neplatí! Turnaj Molíčko Tour se hraje na stablefordové body, celkové pořadí v tomto turnaji tedy určuje celkový součet těchto bodů.

Ubytovaní v prostorných apartmánech v Golf Club Molitorov

Chcete se ubytovat přímo v areálu golfového resortu Molitorov? Resort nabízí ubytování ve dvou samostatně a plně zařízených bytech. První je určený pro dvě osoby a druhý z nich pro čtyři osoby. Součástí bytů je koupelna i kuchyňka. Využít můžete také některý z výhodných ubytovacích balíčků, které kromě samotného ubytování zahrnují i hru golfu. Od roku 2019 si po hře golfu můžete dopřát i relaxaci v nové finské sauně

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 08/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 139

Spočítat pojištění