Doba platnosti pojištění GolfPlan. Není rok jako rok!

Často se nás ptáte na tak jednoduchou otázku, přesto záludnou, jako je doba platnosti pojištění GolfPlan. Vaše pojištění je standartně platné po dobu 365 dnů od okamžiku jejího sjednání, pokud si nevyberete delší dobu tj. 2 až 3 roky nebo jiné datum počátku platnosti. Říkáte si, jestli tedy pojištění využijete po celý rok, když golfová sezóna v České republice 365 dnů nebývá. Jedině by jste byli přiznivci hraní golfu i ve vysokém sněhu.

Nicméně, když u nás bude sníh, můžete si zaletět do teplých krajů zahrát golf. Nemusíte se bát neboť i zde vaše pojištění platí! Pokud se ovšem do teplých krajů nevydáte, můžete pojištění využít třeba na cvičném indoor trenažéru. Není vůbec vyjímkou, že se může stát nějaká nehoda i na cvičném trenažéru během zimního období. Tak či tak, vaše pojištění je platné 365 dnů od okamžiku data sjednání. Například od 15. března 2020 do 15. března 2021.

Golfové pojištění tedy můžete uzavřít kdykoliv v průběhu celého roku. Takže se stává výbornou možností k jakémukoliv dárku, kterým chcete udělat radost svým blízským. Ze sjednání pojištění pro golfisty ve vánoční čas, se tak může stát každoroční opakovaná tradice, která udělá radost nejen vám, ale i vašemu partnerovi a nemusíte se namáhat přemýšlením o jiném dárku. Pokud hrajete golf jako rodina nebo partneři a nevíte co k výročí, pojištění GolfPlan může být tou správnou volbou a oboustranně vhodným dárkem.

Autor článku

Petr Venclík
Petr Venclík
Chief Executive Officer

Vydáno: 27/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 83

Spočítat pojištění