Golf Channel

Asi žádný jiný program se netěší takové oblibě českých golfistů jako televize Golf Channel. Jak už název tohoto kanálu napovídá, zabývá se golfovou tématikou. Na jaké pořady se můžete na Golf Channelu těšit? A jak ho vůbec naladit?

O televizi Golf Channel

Golf Channel je jedinou golfovou televizí, která vysílá golf nepřetržitě 24 hodin denně českém jazyce, zbytek zůstává v angličtině. Mezi komentátory této stanice patří Mike Hrubý, Petr Janouch, Petr Uhlík, Tomáš Vymazal, Dominik Kárník a Milan Štěrba. Stanice je českou verzí amerického sportovního kanálu a poprvé se u nás představila v roce 2007. Dnes už má širokou základnu fanoušků, nejčastěji se jedná o muže ve věku 35 až 44 let. Zajímavostí je, že v minulých letech činila průměrná délka sledování 4,5 hodiny.

Golfové turnaje, série a pořady na Golf Channelu

Televize Golf Channel vysílá přenosy z nejprestižnějších golfových sérií světa, k nimž patří například PGA Tour, European Tour a LPGA. Ve vysílání samozřejmě nechybí ani hlavní turnaje sezóny v podobě US Open, The Open a PGA Championship. Kanál exklusivně vysílá i nejslavnější týmové soutěže světa golfu Ryder Cup a Presidents Cup. Součástí vysílání jsou i oblíbené golfové pořady. Dívat se můžete například na Skill Code, Golf Channel Academy, School of Golf, Playing Lesson, Como Concept a Feherty.

Jak TV Golf Channel naladit?

Zaujala vás možnost sledovat přední světové turnaje a golfové pořady? Golfová televize s 24 hodinovým programem je dostupná téměř kdekoliv v České republice. Nabízí ji více než 20 operátorů a poskytovatelů služeb, například O2 TV, UPC CZ, Skylink, T-Mobile, Planeta A, Kabel Servis a další. Více o tomto programu se dozvíte na stránkách www.golfchannel.cz, kde také objevíte novinky ze světa golfu, aktuální program a řadu dalších informací.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 20/09/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 143

Spočítat pojištění