Tenerife - fantastické hotely, skvělý golf a gastronomie

Kanárské ostrovy Tenerife (Španělsko) jsou ideálním místem pro ty, kteří ocení skvělý golf, luxusní ubytování a úžasné jídlo. Vybrali jsme pro vás několik nejzajímavějších míst přímo na Tenerife.

Ritz Carlton Abama

Na západním pobřeží Tenerife se nachází pětihvězdičkový hotel Ritz-Carlton Abama, který nabízí 459 pokojů, prvotřídní lázně a také nedaleké golfové hřiště Abama. Toto ostrovní útočiště s výhledem na Atlantický oceán má sedm venkovních bazénů, tenisovou akademii a zlatavou písečnou pláž. Rezort se skládá z budov inspirovaných maurským stylem, v nichž jsou umístěny pokoje a vily, a je zasazen do svěžích tropických zahrad na vrcholu útesu. Fantastické!

Gastronomie: Hotel Ritz Carlton Abama je světově proslulý svou gurmánskou nabídkou. V 10 restauracích, mezi nimiž nechybí M.B, oceněná dvěma michelinskými hvězdami, která nabízí pokrmy vytvořené známým šéfkuchařem Martinem Berasateguim a Kabuki s jednou michelinskou hvězdou, která nabízí inovativní japonskou kuchyni, si můžete vybrat z italské, španělské a BBQ kuchyně.

Las Terrazas Abama

Tento nádherný hotel Las Terrazas Abama je obklopen krásnými zahradami a nachází se v areálu golfového hřiště Abama s obrovským venkovním bazénem. Skládá se z exkluzivních apartmánů a suit s jednou až čtyřmi ložnicemi, z nichž některé mají výhled na moře a golfové hřiště, jiné do zahrad. Každá klimatizovaná varianta má terasu, jídelní kout, obývací prostor a plně vybavenou kuchyň.

Gastronomie: V hotelové restauraci Melvin s terasou pod širým nebem a španělským menu navrženým michelinským šéfkuchařem Martinem Berasateguim, které zahrnuje speciální výběr místních produktů, si můžete vychutnat snídani a večeři. K dispozici je také gurmánský obchod nabízející širokou škálu místních řemeslných výrobků a vynikající výběr vín.Abama Golf Club - V luxusním resortu Ritz Carlton Abama se nachází golfový klub Abama Golf Club. Golfové hřiště je krásně upravené, s nekonečným výhledem na moře a vyvýšenými odpališti. Hřiště se táhne po přírodních vlnách, je zasazeno podél banánových plantáží s více než 25 000 palmami a 22 jezírky a potoky a nabízí tak jedinečný a nezapomenutelný golfový zážitek.

Hotel Las Madrigueras Golf Resort & Spa

5ti hvězdičkový luxusní hotel Las Madrigueras Golf Resort & Spa je určen pouze pro dospělé (od 16 let). Má skvělou polohu v oblíbeném letovisku Playas de Las Americas na jižním pobřeží a nachází se v areálu golfového hřiště Las Américas. Najdete zde prvotřídní lázně, krásný velký venkovní bazén a nádherných 44 pokojů a 13 apartmánů s panoramatickým výhledem na golfové hřiště, Atlantický oceán a ostrov La Gomera. Hosté mají přímý přístup na hřiště Golf Las Américas a ke všem pokojům je zdarma k dispozici golfový buggy.

Gastronomie: V restauracích hotelu Las Madrigueras se podávají pokrmy různých kuchyní. V restauraci Belle Vue Terrace si můžete vychutnat lehký oběd, zatímco v restauraci The Bogey si ráno můžete vychutnat snídani formou bufetu a večer si na krásné terase vychutnat lahodné jídlo a la carte a sledovat západ slunce.

Golf Las Americas: Toto mistrovské hřiště je mezi golfisty na dovolené velmi oblíbené. Přiléhá k letoviskům Playa de Las Americas a Los Cristianos, a proto může být zejména v hlavní sezóně hodně obsazené, ale fairwaye a greeny jsou ve vynikajícím stavu a rozvržení je stejně zábavné a rozmanité jako na všech hřištích na ostrově.

Hotel Jardin Tecina, La Gomera

Tento okouzlující 4 hvězdičkový hotel se nachází na ostrově La Gomera, kam se dostanete ze severního letiště Tenerife nebo trajektem z Los Cristianos do hlavního města San Sebastian de la Gomera, který jezdí denně a trvá necelou hodinu.

Hotel Jardin Tecina je obklopen 17 akry krásných subtropických zahrad, má skvělý výhled na Tenerife a horu Teide a pláž Playa de Santiago je v docházkové vzdálenosti. Zaplavte si v jednom z bazénů, odpočiňte si v lázních pod širým nebem, vydejte se na 18ti jamkové golfové hřiště Tecina a vyberte si z nabídky cvičení, tenisu, squashe, minigolfu a her v bazénu. Hotel má celkem 434 pokojů, přičemž kvalitní pokoje jsou rozmístěny ve dvoupatrových blocích s balkonem nebo terasou, nebo si můžete vybrat z řady vynikajících apartmánů různých velikostí s výhledem na oceán.Gastronomie: V hlavní restauraci se podávají snídaně a mezinárodní jídla s polopenzí, v Tasca Fandango se podávají místní rustikální pokrmy a v La Trattoria, luxusním italském bistru. El Laurel je klidné místo na pláži, kde se podávají grilovaná masa a čerstvě ulovené mořské plody, a pak je tu Cave 2, dokonalá romantická restaurace při svíčkách v přírodní jeskyni s výhledem na oceán.

Tecina Golf: Toto vynikající golfové hřiště je součástí hotelu Jardin Tecina. S neuvěřitelným výhledem na Atlantik a Tenerife se svažuje na různé terasy, což mu dává jedinečný stupňovitý design. V horních částech působí divoce a vyprahle, než sestoupíte k tropickým ovocným stromům v dolních částech. Nezapomenete na to.

A na co nezapomenout než vyrazíte za golfem na Tenerife?

Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou za golfem právě na Tenerife, nezapomeňte si vždy ověřit, zdali máte platné golfové pojištění, které chrání vás, vaše okolí i vaši výbavu na golf v každé situaci.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 15/11/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 613

Spočítat pojištění