Golf Mladá Boleslav Sand Martins Holes

Golf Mladá Boleslav Sand Martins Holes láká golfisty na mistrovské 18 jamkové golfové hřiště i jednu plně osvětlenou 9 jamkovou akademii. Součástí moderního golfového areálu je kromě dokonale upraveného golfového hřiště také restaurace, čtyřhvězdičkový hotel s wellness a možností masáží. Resort nabízí též zázemí pro školení, večírky až pro 200 osob a samozřejmostí jsou golfové kurzy pod vedením zkušených trenérů golfu

Plně zavlažené mistrovské 18 jamkové hřiště, které navrhli architekti M. Marynčák a L. Jirásek, se rozkládá na ploše 70ha a je situované na mírně vlnitém terénu na okraji Mladé Boleslavi pouhých 45 km od Prahy. Hřiště má par 72 a délka z nejkratších odpališť je 5056 metrů a z nejdelších 6516 metrů. Areál se pyšní také juniorkou, tedy osvětleným hřištěm s devíti jamkami, hru golfu si tak můžete užít i v noci. Pokud se chcete stát členem golfového klubu, můžete vybírat z několika variant členství.

Výuka golfu v Mladé Boleslavi

Golf Mladá Boleslav je spojený také s výukou golfu. V areálu se pravidelně pořádají golfové kurzy pro dospělé i pro děti. Golf Club Mladá Boleslav od roku 2013 provozuje mládežnický oddíl, který vedou profesionální trenéři Marek Dědina a Ondřej Žatečka. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a ve většině případů i dle jejich herní úrovně. Důraz je kladen na zdokonalování herní techniky, ale i na rozvoj fyzické zdatnosti každého jedince. Golf pěstuje v dětech smysl pro fair play a díky skupinové výuce rozvíjí i jejich kolektivní soudržnost.

Dětské tréninky se provozují pro každou skupinu 1 x týdně v délce 75 minut. Probíhají na venkovních i indoorových tréninkových plochách Golfu Mladá Boleslav, takže se tréninky provozují v naplánovaném objemu cca 30 lekcí ročně. Děti, které nemají vlastní vybavení, mohou trénovat se zapůjčenou výbavou bez jakéhokoli příplatku. Všichni členové mládežnického oddílu mají neomezený přístup k tréninku na devítijamkovém akademickém hřišti i mimo tréninkové lekce.

Restaurace Golf Mladá Boleslav

Když vám při hře golfu vyhládne, můžete si dopřát oběd, večeři nebo drobné občerstvení v restauraci Golf, která nabízí nádherný výhled na odpaliště jamek číslo 1 a 10 a greeny 9 a 18. Prostorná restaurace s letní terasou má kapacitu 180 míst a během golfových turnajů se zde odehrává vyhlášení výsledků spojené s občerstvením

Ubytování v hotelu Sand Martin Mladá Boleslav

Pokud se rozhodnete v Mladé Boleslavi strávit hned několik dnů, můžete se ubytovat v hotelu Sand Martin. Tento hotel je velmi oblíbený, což ostatně dokazuje také hodnocení na Googlu 4,6 hvězdiček z 5. Čtyřhvězdičkový hotel Sand Martin je vzdálený jen 5 km od centra Mladé Boleslavi a nachází se přímo na golfovém hřišti Golf Mladá Boleslav. Každý z pokojů hotelu nabízí nádherný výhled na ostrov obklopený jezírkem.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 27/11/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 321

Spočítat pojištění