Golf Park Slapy

Golf Park Slapy sv. Jan je moderní golfové hřiště o 18 jamkách, které bylo otevřeno v roce 2009 a nachází nedaleko za Prahou cca 20 minut jízdy autem. Toto krásné členité golfové hřiště, které opakovaně patří mezi nejoblíbenější golfové areály v České republice, přináší rozmanité výhledy, panoramata na slapskou přehradu, vlastní venkovní driving range, terénovací putting a chipping green. Golfové hřiště na Slapech je přirozeně zakomponované do nádherné krajiny a součástí areálu je také vyhlášená restaurace Svatý Jan.

Bližší pohled na golfové hřiště Slapy

Golfové hřiště na Slapech disponuje dvěma devítkami s názvem „Rabyňská hora“ a „Tři kříže“. První devítka má par 36, unikátní rozložení 3+3+3 a její délka ze žlutých kamenů je 2691 metrů, hráče si získá širokými fairwayemi a mírně kopcovitými greeny. Druhá devítka s parem 36 má rozložení 2+5+2 a délku 2745 metrů, pyšní se precizně modelovanými greeny a také nádhernými výhledy na okolní lesy. Putting green s 9 jamkami se rozkládá na ploše 1000 m2, chipping green se třemi jamkami na ploše 400 m2 a driving range je dlouhý 300 metrů.

Golfové turnaje, lekce golfu na Slapech

Golf Park Slapy Svatý Jan je samozřejmě spojený také s nabídkou golfových kurzů a lekcí pod vedením zkušených profesionálů. Zvolit můžete například balíček pro začátečníky Golfistou na zkoušku, Golfistou rekreačně nebo Golfová akademie. Využít můžete i individuální trénink s trenéry Davidem Fárou, Josefem Velíškem a Přemyslem Žákem. V areálu se také pravidelně pořádají turnaje, ať už ryze sportovní turnaje, tematické tour nebo také zábavné akce pro golfisty i negolfisty.

Dobré jídlo v restauraci Svatý Jan

Hodiny strávené na golfu zpříjemní restaurace Svatý Jan, jež se nachází v areálu Golf Park Slapy, a je otevřena pro golfisty i všechny milovníky dobrého jídla. Restaurace láká na výborné domácí jídlo, točené pivo, skvělou zmrzlinu i degustační menu. Podle zákaznických recenzí, které na Googlu restauraci hodnotí krásnými 4,6 hvězdičkami z 5, se jedná o velmi příjemné místo se skvělým servisem a nádherným okolím. 

V okolí golfového areálu Golf Park Slapy

Oblast Slapské přehrady, kde se golfové hřiště nachází, si vás získá jedinečnou atmosférou i nádhernou krajinou, která přímo vyzívá k turistice. Za návštěvu rozhodně stojí i obec Slapy, která leží nad Vltavou. V centru obce se nachází kostel sv. Petra a Pavla a další vyhledávanou památkou je slapský zámek.

Autor článku

Štěpán Sochor
Štěpán Sochor
Copywriter

Vydáno: 30/11/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 438

Spočítat pojištění