Golf Resort Karlovy Vary

Golf Resort Karlovy Vary, který se nachází pouhých 5 kilometrů od centra Karlových Varů, je jedním z nejstarších golfových resortů v České republice a také v Evropě. Golfový Resort v Karlových varech, jehož historie sahá až do roku 1904, hostí významné evropské turnaje. V nedávné době došlo k rekonstrukci celého golfového hřiště a také ke stavbě klubovny s v současné době má klub více než 900 členů. Těšit se tak můžete na dokonale upravený špičkový golfový resort s možností odpočinku v relaxačním centru, možností ubytování i návštěvy vyhlášené restaurace.

Nedávná rekonstrukce Golf Resortu v Karlových Varech

18-ti jamkové golfové hřiště Karlovy Vary se nachází v nádherném prostředí Krušných hor v nadmořské výšce 600 metrů. Během nedávné doby bylo hřiště kompletně zrekonstruováno. Došlo k výstavbě závlahového systému, odpališť i k obnově veškerých travních povrchů, drenáží, vodních ploch i k výstavbě strojového parku. Golfové hřiště si i po rekonstrukci zachovalo svůj jedinečný ráz a řadí se k jedněm z nejoblíbenějších v České republice. Golfové hřiště bylo v roce 2013 zařazeno mezi Top 10 golfových areálů roku a v roce 2012 získalo třetí místo jako Golfový areál roku.

Luxusní ubytování v klubovně Golf Resortu Karlovy Vary

Pokud chcete na hřišti ve Varech strávit hned několik dnů, můžete se ubytovat v klubovně Golf Resortu Karlovy Vary. Čeká na vás výjimečné apartmá Hole in One. Toto luxusní apartmá s vířivou vanou má kapacitu dvě lůžka a jedna přistýlka. Ubytovat se můžete také v partnerských hotelech, například ve čtyřhvězdičkovém hotelu Promenáda, hotelu Astoria, hotelu Vítkova hora nebo tříhvězdičkovém penzionu Fan.

Vyhlášená restaurace v golfovém resortu

Součástí golfového resortu je restaurace Golf Resort Karlovy Vary s kapacitou 60 míst a s VIP salónkem, který nabízí dalších 30 míst. O tom, že se návštěva restaurace promění v gastronomický zážitek, svědčí skutečnost, že již po páté v řadě obhájila pozici nejlepší restaurace v rámci golfových areálů v České republice. Restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Golfový resort v Karlových Varech nabízí také občerstvení na jamce číslo 9.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 29/08/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 165

Spočítat pojištění