Valašský golfový klub Rožnov pod Radhoštěm

Valašský golfový klub Rožnov pod Radhoštěm je dokonalým místem pro všechny golfisty, kteří si chtějí užít klidnou hru v v srdci Beskydských hor. Golfový klub byl otevřený v roce 1999 a v současnosti láká na 9 znormovaných jamek, diving range se třemi krytými odpaly, putting a chipping green a v neposlední řadě cvičný banker. Klub nabízí výhodné golfové balíčky s ubytováním i příměstské letní golfové tábory

Veřejné golfové hřiště v Rožnově je ideální pro aktivní odpočinek

Valašský golfový klub Rožnov pod Radhoštěm je též dokonalým místem pro aktivní odpočinek. Získá si vás nádhernou přírodou s výjimečnými výhledy do okolí a také recepcí s krbem a venkovní zastřešenou terasou, kde si po hře můžete dopřát šálek čaje nebo kávy a pochutnat si na čerstvě upečené pizze. 

Golfové hřiště v Rožnově pod Radhoštěm je veřejné, takže si na něm mohou zahrát i golfisti bez zelené karty. Areál kromě golfu nabízí také dva tenisové kurty.

Komfortní ubytování v areálu golfového klubu Rožnov

Přímo v areálu golfového hřiště se nachází penzion Adéla s novými prostornými apartmány a studii o celkové kapacitě 20 míst. Každý z pokojů je vybaven tak, aby zajistil váš maximální komfort, samozřejmostí je kromě vybaveného kuchyňského koutu také televize a Wi-Fi připojení. Hosté penzionu mohou zdarma parkovat na parkovišti přímo u penzionu a čeká je také sleva 20 % na golfovou hru.

Spojení golfu, turistiky a dobrého jídla

Rožnov pod Radhoštěm je skvělým místem na vaši dovolenou. Kromě oblíbeného Valašského golfového klubu Rožnov je vyhledávaný také díky známému Valašskému muzeu v přírodě, Pustevnám a celé řadě turistických atrakcí v okolí. Pokud před turistikou dáváte přednost odpočinku, rozhodně stojí za návštěvu Rožnovské pivní lázně, které nabízejí nejen koupele v pivu, ale také zábaly, masáže a aromaterapie. 

V těsné blízkosti lázní se nachází čtyřhvězdičková restaurace Albert Málek, jejíž šéfkuchař Tomáš Kapoun získal v roce 2018 ocenění Objev roku v prestižní soutěži Zlatý kuchař. Pomyslnou třešinkou na dortu je pak Málkova čokoládovna, která je vyhlášená pro své lahodné čokoládové pralinky

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 17/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 134

Spočítat pojištění