Prodej golfového vybavení WebGolf.cz

Ať už si chcete zakoupit golfové hole předních světových výrobců nebo kvalitní golfové oblečení, na stránkách e-shopu WebGolf.cz budete na správném místě. Jedná se totiž o jeden z největších golfových eshopů v České republice, který nabízí bohatý golfový sortiment. WebGolf.cz má také svou kamennou prodejnu v Praze před vjezdem do Golf Hostivař.

Zajímá vás, co najdete na eshopu WebGolf.cz? Ve zkratce všechno, co potřebujete na hru golfu. E-shop nabízí golfové hole, bagy, míčky, oblečení, obuv i doplňky pro muže, ženy i děti. Kromě toho v sortimentu e-shopu najdete také golfovou literaturu, přístroje, dárkové poukazy, green fee a pojištění nebo vína pro golfisty.
 

 

Proč nakoupit u WebGolf.cz?

Eshop, který na trhu působí už více než 12 let, vyniká svým širokým sortimentem předních světových golfových značek, mezi které patří například Titleist, Callaway, Bridgestone, Srixon, Wilson, Adidas, TomTom, NELL, Nikon nebo TaylorMade. Díky velkým skladovým zásobám nebudete na objednané zboží dlouho čekat a můžete se spolehnout na seriózní přístup a také na online podporu přímo na webu.

Pokud chcete, aby vám neunikly žádné novinky spojené s kvalitním golfovým vybavením, sledujte e-shop WebGolf.cz také na Facebooku, YouTube a Instagramu.
 

 

Potisk golfových míčků Web Golf.cz

V současnosti e-shop WebGolf nabízí také potisk golfových míčků zdarma a na počkání. Potisk míčků, ať už v podobě fotky, loga nebo textu, je možné realizovat už od 12 kusů, jedná se o velmi kvalitní digitální i tampónový potisk. Potisk můžete snadno objednat online nebo v kamenném obchodě v Hostivaři v Praze.

Servis golfových holí - Fitting

WebGolf.cz nabízí také servis golfových holí. Hole si můžete nechat přegripovat, upravit délku hole, vyměnit shaft nebo upravit geometrii a váhu hole. Pokud chcete využít servis holí, můžete navštívit prodejnu v Praze nebo zaslat hole na adresu eshopu.

Nezapomeňte, že golfová výbava není levnou záležitostí, proto by jste ji měli mít vždy řádně pojištěnu.

Autor článku

Bc. et Bc. Hana Knopfová
Bc. et Bc. Hana Knopfová
Copywriter

Vydáno: 04/01/2021

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 124

Spočítat pojištění