Tee Time Store & Prime Fitting Černý Most Praha

Vznik Tee Time Store předcházela myšlenka, jak co nejvíce rozšířit možnost nabízeného množství služeb pro golfisty, aby mohli na jednom místě získat pro svou hru co možná nejvíce. Postupem času se Tee Time Store vypracoval přes kamennou prodejnu, provozování e-shopu, proshopy na golfových hřištích po celé ČR k nové kombinaci - být specialistou na fitting a servis holí tj. golfového vybavení. Právě díky zaměření i na fitting goflového vybavení právě vznikla značka Prime Fitting.

Pohledem zpětně je třeba podotknout, že tato volba, byla velice dobrým krokem, jelikož dnes Tee Time Store je oficiálním fittingovým a servisním partnerem české golfové reprezentace
A to je myslím již opravdová záruka kvality, která přesvědčí každého aktivně hrajícího golfistu, který chce mít své golfové hole postaveny sobě na míru.

Každý golfista, pro něhož se golf stal srdeční záležitostí ví, že stejně jako dobrá kvalitní obuv zajistí stabilní odpal a chůzi po greenech bez problémů, padnoucí a funkční oblečení komfort pohybu, tak fitting golfových holí na míru zaručí přesnost vašich holí přímo pro vaše ruce, tak abyste mohli docílit co nejlepších výsledků vaší hry.
 

 

Proč Tee Time Store?

Tee Time Store je nejlepší známkou kvality všech svých služeb, které golfistům nabízí. Jejich pobočky najdete napříč celou Českou republikou na golfových resortech a dokonce i na Slovensku. Všude najdete kvalifikovaný personál, který vás překvapí svým profesionálním, velice milým a trpělivým přístupem.

Prime Fitting

Fitting golfových holí se provadí pomocí speciálních měřících přístrojů, kdy vám personál věnuje množství času, které potřebujete k tomu, aby dokonale změřil všechny metriky k dokonalému nastavení vašeho golfového vybavení. Výsledkem jsou tedy hole přesně nafittované pro vás na míru. V provozovnách Tee Time Store můžete vyzkoušet nepřeberné množství různých holí a s pomocí kvalifikovaného personálu vybrat pro vás ty nejlepší.

Tee Time Store se specializuje na značky TITLEIST, PXG, KRANK, ONOFF, HONMA, G3, COBRA. Prime Fitting se provádí na golfových holích všech značek v nejvyšší kvalitě a s přístupem profesionálů. Měli jsme možnost si sami jejich služby na golfovém resortu Black Bridge na Černém Mostě v Praze vyzkoušet a můžeme pouze doporučit. 

Není fitting jako fitting!

Není se tedy co divit, že naši nejlepší profesionální golfisté fittují své golfové hole právě u Tee Time Store. Majitel Petr Tippelt, se kterým se můžete setkat přímo na golfovém resortu Black Bridge v Praze, je odborníkem na pravém místě a podle toho i služby a přístup v jeho provozovnách vypadá. Je velice profesionální, trpělivý a milý.

Pan Petr Tippelt je nejen velkým odborníkem na slovo vzatým, ale zároveň skvělým příjemným člověkem, který se ve své práci vyzná a dokáže vám věnovat čas, tak abyste byli spokojeni a vaše hra s holemi, které prošly jeho “fittingem”, byla úžasným zážitkem se skvělým výsledkem.
 

 

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 14/12/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 125

Spočítat pojištění