Nová řada golfového oblečení od PXG je tak odvážná, jak jste asi očekávali

Nový trend golfového oblečení je čistě na nás. Moderní golfisté chtějí, aby jejich golfové oblečení vypadalo a hlavně skvěle fungovalo na golfovém hřišti, ale také chtějí mít styl a pohodlní při večeři v klubové restauraci.

PXG (Parsons Xtreme Golf) pokračuje ve vývoji golfového oblečení pro volný čas golfu se svou novou řadou oblečení pro jaro / léto na rok 2020. Značka společnosti, které vyrábí nejen golfové hole PXG "založená Bobem Parsonsem", ale i oblečení, jde stále stejným směrem a to upřednostit extravaganci a odvahu. Renee Parsons, prezidentka sekce oblečení v PXG a také Bobova manželka, uznává harmonii mezi stylem golfových holí PXG a oblečením.

V oblečení od PXG budete vždy odlišní!

Značka PXG je velice známá tím, že je odvážná a porušuje pravidla konvenčnosti. Je to zábavný moderní styl pro lidi, kteří chtějí být odlišní a vyjádřit svou osobnost pomocí odlišného oblečení. Golfové oblečení PXG je určeno lidem, pro které je velice důležité vyčnívat z řady a starají se o to, co se v jaké době nosí. Ať už je to golf, po golfu, na večeři nebo venku s přáteli.

PXG samozřejmě není jediná společnost, která se stará o oblečení pro moderní golfisty, ale jasné a zřetelné DNA ji odlišuje od ostatních značek.

PXG má zřetelné a silné DNA

Na trhu volného času mají všichni hlad po odvážných a nových modelech, ať už jsou na golfovém hřišti, nebo mimo něj. PXG se zaměruje na smysl pro detail. To samo o sobě je rozlišující rys. Máme ucelenou DNA značky a pak máme různé prvky, které doplňují módní golfové trendy a detaily.

Renne Parsons začala vyvíjet značku PXG oblečení v roce 2018. S touto vášní Parsons a její tým pečlivě navrhují kusy oděvů PXG pro golfisty. Pozornost detailu je doložena v nové řadě pomocí složitých knoflíků, reliéfních log PXG, kreativně umístěného brandingu a dokonce všímavosti toho, kde jsou umístěny kapsy.

Parsons Xtreme Golf ( PXG) má širokou škálu modelů

Pokud víte něco o značce PXG, pak víte, že černobílé barvy jsou barvy podpisu. Parsons však do roku 2020 přidala do řady barevný pruh lila s omezeným vydáním.

Z hlediska výkonu zahrnuje řada obousměrné strečové materiály, technologii rychlého schnutí a vláknité konstrukce. Kolekce pro rok 2020 má širokou škálu možností jak pro muže, tak i ženy, nabízí vše od šortek a sukní, přes vesty a bundy. Některé designy mají klasický vzhled, zatímco jiné jsou určitě odvážnější. Ve světě PXG je odvážná věc dobrá věc.

Autor článku

Zuzana Heřínková
Zuzana Heřínková
Assistant Head Copywriter

Vydáno: 25/06/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 189

Spočítat pojištění