Golfový obchod a eshop Golfprovšechny.cz

Nedaleko Českého Těšína v Moravskoslezském kraji v malebném prostředí blízko Beskyd se v malé obci Ropice nachází prodejna golfového vybavení i eshop Golfprovšechny.cz. I když je to malá obec, golfová prodejna, která se zde nachází vás velice překvapí. Nabízí velké množství zboží, které potřebuje nejeden golfista. Prodejna nabízí široký sortiment zboží od holí až po ponožky.

Předpokladem, že vás tato prodejna Golfprovšechny.cz uspokojí ve všech “golfových” požadavcích je nasnadě. Není se co divit. Za vším tímto co se zde nachází jsou dva bratři Jakub a Tomáš Milatovi, pro které je golf životní filozofii a láskou. S tímto také tento “projekt” zakládali. E-shop i kamenná prodejna je odrazem toho, že golfu rozumí a jejich personál také.

 

 

Dobře proškolený a ochotný personál v Golfuprovšechny.cz

Po příchodu do kamenné prodejny v Golfuprovšechny.cz vás přivítá milý personál, který je ochoten vždy dobře poradit a nedělá jim problém věnovat vám jako zákazníkovi čas. Vysoká profesionalita personálu je zde samozřejmostí. Proto je tento golfový obchod Golfprovšechny.cz velice často vyhledáván, protože zde můžete kromě velkého výběru zboží čekat i skvělý přístup personálu.

Kromě spoustu golfového vybavení a oblečení všech známých značek nabízí prodejna i zázemí pro trénink golfu v podobě golfového trenažeru. Kde můžete strávit příjemný čas v období, kdy počasí hře golfu zrovna není příznivé. Můžete zde vyzkoušet různé druhy holí a trénovat odpaly, či s přáteli strávit příjemný čas při pilování vašeho golfového švihu.

V Golfuprovšechny.cz vám vždy dobře poradí!

V rámci zkušeností jsou vám zaměstnanci Golfuprovšechny.cz, stejně tak jako majitelé, schopni velice dobře poradit, pokud jste na pochybách o nějakém výrobku. Velice vstřícný a přístup je aplikován i v komunikaci s e-shopem, kdy máte možnost komunikace a rádi vám poradí, pokud nevíte. Golfprovšechny je firmou s profesionálním a velice vstřícným chováním k zákazníkovi.
 

 

Svědčí o tom i fakt, že i když jsou z malé obce poměrně neznámé - znají je skoro všichni, kteří golf mají rádi. Jejich přístup si získá nejednoho zákazníka, protože jsou schopni uspokojit začátečníka, stejně jako profesionála milujícího krásnou hru golf. Spolu s příjemným vystupováním celé firmy Golfprovšechny.cz a jejich e-shopu, jsou dobrou volbou pro každého golfistu.

Sleva na nákup zboží až 13%

Pro všechny pojištěnce GolfPlan je sleva na nákup zboží v kamenné prodejně nebo v eshopu Golf pro všechny.cz ve výši až 13%. Pro uplatňení benefitu se jednoduše přihlašte do Klientské sekce a vašeho účtu na GolfPlan.cz

Autor článku

Mgr. Anna Popková
Mgr. Anna Popková
Head Copywriter

Vydáno: 28/07/2020

Hodnocení článku:

Počet hlasů: 1849

Spočítat pojištění